Max FactorAccessories pinzeta se zešikmeným koncem

   • Max Factor Accessories pinzeta se zešikmeným koncem
   • Max Factor Accessories pinzeta se zešikmeným koncem 1
     více

    Varianty Max Factor Accessories

    • Max Factor Accessories pinzeta se zešikmeným koncem (Black Tweezers)pinzeta se zešikmeným koncem 

     Toto zboží není momentálně k dispozici.

     (Black Tweezers)
     Kód: MXF1635

    Nahoru

    Popis kosmetiky Max Factor Accessories

    Hodnocení

    Jednoduchost aplikace

    Kosmetická kvalita

    Spokojenost s výsledkem

    Popis:

    Pinzeta Max Factor se vám postará o dokonalou úpravu obočí. Díky speciálnímu šikmému konci dokáže zachytit i ty nejmenší chloupky a snadno je vytrhnout. Pinzeta Max Factor je vyrobená z kvalitní nerezové oceli a bude se vám hodit jak při domácím, tak i profesionálním používání. Pinzeta Max Factor je vaším prvním krokem k dokonale upravenému obočí kolem vašich očí. Konce pinzet k sobě dokonale přiléhají a trhání chloupků je tak mnohem jednodušší a přesnější. Vsaďte i vy na pinzetu Max Factor a úprava obočí už pro vás nebude noční můrou.

    Jak používat:

    Zachyťte chloupek pinzetou co nejblíže k jeho kořínku a jedním prudkým tahem jej vytrhněte.

    Nahoru

    O značce Max Factor

    Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Současný reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky. S filmovým průmyslem je značka Max Factor spjata od samotného počátku a velmi záhy se zaměřila i na potřeby běžného života mimo filmová plátna.

    Max Factor je jméno kosmetika polského původu, který na začátku 20. století emigroval z carského dvora do Ameriky. V Los Angeles si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami, k samotnému založení společnosti Max Factor Company došlo v roce 1909. Od samého začátku si Max Factor získával popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a značka Max Factor vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

    V roce 1914 přišel Max Factor s make-upem, který se nanášel mnohem snadněji a navíc byl k pleti šetrnější, v roce 1920 byl na trh uveden první make-up pro všední den, proslavil se zlatý prášek do vlasů, srdíčkové rty, nové barvy v líčení – značka Max Factor přinášela stále nové možnosti pro líčení a dekorativní kosmetiku. Zajímavostí je, že výrobky Max Factor byly použity i americkou armádou ve 2. světové válce při maskování obličeje před nepřítelem.

    Pokud toužíte po přípravcích s kvalitním a pečujícím složením, trendových novinkách s komfortní aplikací a profesionálním výsledkem, podívejte se do produktové nabídky kosmetiky Max Factor. Všechny výrobky Max Factor respektují přirozené potřeby pleti i nároky současných uživatelek. Dnes patří make-up a líčení k běžným každodenním činnostem mnoha žen. Moderní dekorativní kosmetika musí splňovat základní požadavky na bezproblémovou, snadnou a hlavně rychlou aplikaci a velkou variabilitu v odstínech i typech přípravků.

    Nahoru

    Hodnocení Max Factor Accessories

    Co si o Max Factor Accessories myslíte vy?

    Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


    Hodnocení *

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší