Max FactorAccessories kleštičky na nehty

 • Max Factor Accessories kleštičky na nehty
 • Max Factor Accessories kleštičky na nehty 1
 • Max Factor Accessories kleštičky na nehty 2
   více

  Varianty Max Factor Accessories

  • Max Factor Accessories kleštičky na nehty (Black Nail Clipper)kleštičky na nehty 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   (Black Nail Clipper)
   Kód: MXF1611

  Nahoru

  Popis kosmetiky Max Factor Accessories

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Praktické kleštičky na nehty Max Factor zvládnou během okamžiku bezbolestně odstranit dlouhé nehty i přečnívající nehtovou kůžičku. Díky speciálnímu tvaru a kvalitním materiálům jsou kleštičky dostatečně ostré a nehty nezatrhávají. Kleštičky Max Factor jsou vyrobené z nerezové oceli a křišťálového skla. Kleštičky na nehty Max Factor jsou vhodné jak pro domácí, tak i pro profesionální použití. Díky nim dosáhnete dokonale zkrácených nehtů bez jejich nežádoucího štěpení. Začněte si upravovat nehty na rukou bezbolestně díky kleštičkám Max Factor.

  Jak používat:

  Nehty namočte na krátkou dobu do teplé vody, díky čemuž změknou. Poté nadzvedněte a otočte horní ramínko kleštiček. Chytněte nehet mezi hroty kleštiček a jemným stisknutím jej odstraňte. Kleštičkami můžete odstranit i přečnívající nehtovou kůžičku.

  Nahoru

  O značce Max Factor

  Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Současný reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky. S filmovým průmyslem je značka Max Factor spjata od samotného počátku a velmi záhy se zaměřila i na potřeby běžného života mimo filmová plátna.

  Max Factor je jméno kosmetika polského původu, který na začátku 20. století emigroval z carského dvora do Ameriky. V Los Angeles si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami, k samotnému založení společnosti Max Factor Company došlo v roce 1909. Od samého začátku si Max Factor získával popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a značka Max Factor vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

  V roce 1914 přišel Max Factor s make-upem, který se nanášel mnohem snadněji a navíc byl k pleti šetrnější, v roce 1920 byl na trh uveden první make-up pro všední den, proslavil se zlatý prášek do vlasů, srdíčkové rty, nové barvy v líčení – značka Max Factor přinášela stále nové možnosti pro líčení a dekorativní kosmetiku. Zajímavostí je, že výrobky Max Factor byly použity i americkou armádou ve 2. světové válce při maskování obličeje před nepřítelem.

  Pokud toužíte po přípravcích s kvalitním a pečujícím složením, trendových novinkách s komfortní aplikací a profesionálním výsledkem, podívejte se do produktové nabídky kosmetiky Max Factor. Všechny výrobky Max Factor respektují přirozené potřeby pleti i nároky současných uživatelek. Dnes patří make-up a líčení k běžným každodenním činnostem mnoha žen. Moderní dekorativní kosmetika musí splňovat základní požadavky na bezproblémovou, snadnou a hlavně rychlou aplikaci a velkou variabilitu v odstínech i typech přípravků.

  Nahoru

  Hodnocení Max Factor Accessories

  Co si o Max Factor Accessories myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší