Mauboussin Pour Lui parfémovaná voda pro muže

Mauboussin Pour Lui parfémovaná voda pro muže
Mauboussin Pour Lui parfémovaná voda pro muže
Výprodej
100 ml
473

Kód: MAU0044 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Mauboussin Pour Lui
Složení

Ctnostmi moderního muže jsou nejen rozhodnost a zdravé sebevědomí, ale také schopnost vyjádřit své city. Pánská parfémovaná voda Mauboussin Pour Lui vyzdvihuje smyslně emocionální stránku mužského charakteru. Staňte se rytířem 21. století – jeho brněním je skvěle padnoucí oblek a jeho zbraní je dokonalá vůně, které žádná žena neodolá.

  • fougère vůně s dřevitými tóny
  • mužné a zároveň něžné vyznění
  • zvýrazní přirozený šarm svého nositele

Složení vůně
Nejdříve ucítíte intenzivní tóny levandule, což dodává kompozici od počátku velmi mužný náboj. Poté se o slovo začne hlásit aromatický absinth. Tato jedinečná směs pelyňku, badyánu a kmínu se pomalu přelije do hřejivého ebenového dřeva, které na své kůži ucítíte nejdéle.

Příběh vůně
Pánská vůně Mauboussin Pour Lui z roku 2012 vyzdvihuje kromě odvahy a odhodlání také citlivou mužskou stránku. Umět se řídit srdcem je novým rysem, kterou ženy u svých protějšků vyhledávají. Buďte i vy moderním gentlemanem, který umí dokonale používat rozum i cit.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
cedr
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
badyán, kmín, pelyněk
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
mech, ebenové dřevo, ambra
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Mauboussin

Historie značky Mauboussin sahá až do roku 1827, kdy si klenotník M. Rocher založil klenotnictví. V roce 1955 otevřel Mauboussin butik v kouzelném francouzském městě Vendôme. Díky rychlému rozvoji se firma rozrostla a představila v nejprestižnějších místech světa – Champs Élysées v Paříži, na Madison Avenue v New Yorku, ale také v Tokiu nebo Singapuru.

Recenze Mauboussin Pour Lui