Matrix Total Results Miracle Morpher Correct it

ceramidová péče pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy

1×
Matrix Total Results Miracle Morpher Correct it ceramidová péče pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy
Matrix Total Results Miracle Morpher Correct it ceramidová péče pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy
500 ml

Kód: MTX1755 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Matrix Total Results Miracle Morpher Correct it
500 ml

Popis produktu Matrix Total Results Miracle Morpher Correct it

Popis:
Total Results Miracle Morpher Correct It je ceramidová péče pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy. Patří do portfolia proslulé značky Matrix, specializující se na výrobu a prodej špičkové profesionální vlasové kosmetiky. Matrix Total Results Miracle Morpher Correct It Ceramide Repairing Treatment posiluje vlasy a brání jejich lámavosti. Ceramidová péče pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy Matrix Total Results Miracle Morpher Correct It díky své unikátní koncentrované formuli s ceramidy, lipidy nacházejícími se v cytoplasmě a buněčné membráně, intenzivně ošetřuje poškozené, porézní vlasy, posiluje je a působí proti jejich lámavosti. Unikátní vlasové přípravky z řady Total Results značky Matrix umožňují profesionální péči o vlasy, zaměřenou na různorodé specifické potřeby zákazníků. S ceramidovou péčí pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy navrátíte svým namáhaným, unaveným a lámavým kadeřím opět zdraví a krásu. Ceramidová péče Matrix Total Results Miracle Morpher Correct It je dokonalou volbou pro péči o poškozené vlasy. Dodejte svým kadeřím zdraví vyzařující krásu!

Účinky:

  • pečuje o poškozené vlasy
  • posiluje vlasy
  • brání lámavosti vlasů

Složení:

  • ceramidy

Typ vlasů:
Pro suché, hrubé, poškozené a chemicky ošetřené vlasy.

Jak aplikovat:
Naneste přiměřené množství přípravku na vlasy umyté šamponem a prosušené ručníkem. Neoplachujte! Naneste kondicionér a nechejte 3 minuty působit. Následně důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Konzistence
emulze
Typ vlasů
poškozené vlasy, suché vlasy

O značce Matrix

Matrix je jednou z nejpopulárnějších značek vlasové péče na světě. V roce 1980 ji ve Spojených státech založili manželé Arnie a Sydell Millerovi, přičemž jejich cílovou skupinou byli provozovatelé salonů krásy, koloristé, stylisté, vizážisté atp. Dnes je tato špičková kosmetika dostupná i široké veřejnosti.

V nabídce značky Matrix naleznete přípravky pro všechny typy vlasů. Nezáleží na tom, zda jsou ty vaše mastné, poškozené, suché, lámavé či roztřepené - pomocí šampónů, kondicionérů, vyživujících olejů a ostatních výrobků Matrix jim rychle vrátíte zpět jejich zdraví a krásu.

Matrix dodává na trh také celou řadu různých laků, modelovacích past, pěnových tužidel, sprejů a dalších zajímavých výrobků, které vám umožní vytvořit si v domácích podmínkách moderní a pěkný účes.

Značka Matrix jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí vyzkoušet oblíbenou vlasovou kosmetiku hollywoodských celebrit, rádi originální účesy nejen nosí, ale i vymýšlejí a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.