Matrix Total Results Mega Sleek

uhlazující krém pro nepoddajné a krepatějící se vlasy

2×
Matrix Total Results Mega Sleek uhlazující krém pro nepoddajné a krepatějící se vlasy
Matrix Total Results Mega Sleek uhlazující krém pro nepoddajné a krepatějící se vlasy
150 ml

Kód: MTX1763 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Matrix Total Results Mega Sleek
150 ml

Popis produktu Matrix Total Results Mega Sleek

Popis:
Total Results Mega Sleek je uhlazující krém pro nepoddajné a krepatějící se vlasy. Paří do portfolia proslulé značky Matrix, specializující se na výrobu a prodej špičkové profesionální vlasové kosmetiky. Matrix Total Results Mega Sleek uhlazující krém okamžitě dodává vlasům hladkost a dlouhodobě zajišťuje jejich uspořádaný vzhled. Uhlazující krém pro nepoddajné a krepatějící se vlasy Matrix Total Results Mega Sleek díky své unikátní formuli poskytuje ochranu před negativními vlivy horkého vzduchu při fénování a současně tento středně zpevňující krém okamžitě dodává vlasům hebkost a dopomáhá k jejich kontrole. Efekt atraktivně uspořádaných kadeří vydrží po celý den. Unikátní vlasové přípravky z řady Total Results značky Matrix umožňují profesionální péči o vlasy, zaměřenou na různorodé specifické potřeby zákazníků. Se stylingovým sprejem pro nepoddajné a krepatějící se vlasy Mega Sleek budou vaše kadeře nádherně hladké, atraktivně uspořádané a navíc chráněné před poškozením horkým vzduchem při vysoušení. Uhlazující krém Matrix Total Results Mega Sleek je dokonalou volbou pro kontrolu nepoddajných a krepatějících se vlasů. Doveďte své vlasy k dokonalosti!

Účinky:

  • ochrana vlasů při fénování
  • dokonalé vyhlazení vlasů
  • kontrola nepoddajných vlasů

Složení:

  • ceramidy - posilují vlasovou kutikulu
  • meruňkový olej - pomáhá zlepšit stav vlasů a zjemňuje je

Typ vlasů:
Pro nepoddajné střední až hrubé vlasy.

Jak aplikovat:
Naneste přiměřené množství krému na ručníkem vysušené vlasy, vyfénujte do hladkosti.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ vlasů
suché vlasy
Účinek
uhlazení a narovnání vlasů

O značce Matrix

Matrix je jednou z nejpopulárnějších značek vlasové péče na světě. V roce 1980 ji ve Spojených státech založili manželé Arnie a Sydell Millerovi, přičemž jejich cílovou skupinou byli provozovatelé salonů krásy, koloristé, stylisté, vizážisté atp. Dnes je tato špičková kosmetika dostupná i široké veřejnosti.

V nabídce značky Matrix naleznete přípravky pro všechny typy vlasů. Nezáleží na tom, zda jsou ty vaše mastné, poškozené, suché, lámavé či roztřepené - pomocí šampónů, kondicionérů, vyživujících olejů a ostatních výrobků Matrix jim rychle vrátíte zpět jejich zdraví a krásu.

Matrix dodává na trh také celou řadu různých laků, modelovacích past, pěnových tužidel, sprejů a dalších zajímavých výrobků, které vám umožní vytvořit si v domácích podmínkách moderní a pěkný účes.

Značka Matrix jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí vyzkoušet oblíbenou vlasovou kosmetiku hollywoodských celebrit, rádi originální účesy nejen nosí, ale i vymýšlejí a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.