Matrix Style Link Play

gel na vlasy silné zpevnění

4×
Matrix Style Link Play gel na vlasy silné zpevnění
Matrix Style Link Play gel na vlasy silné zpevnění
Matrix Style Link Play gel na vlasy silné zpevnění
200 ml
177

Kód: MTX1666 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Matrix Style Link Play
200 ml | 177

Popis kosmetiky Matrix Style Link Play

Popis:
Matrix Style Link Play gel na vlasy zajistí silné zpevnění pro jednoduchý i náročný účes. Gel zpevní vlasy maximálním stupněm fixace. Vaše vlasové kreace vydrží vítr i nadměrné zatěžování účesu pohybem. Gel na vlasy Matrix Style Link Play dodá vlasům jako bonus příjemný lesk. Silně tužící gel fixuje váš účes bez tvrdnutí vlasů a jejich lámání. Přípravek snadno vymyjete běžným šamponem.

Účinky:

  • silná fixace č. 5
  • gelová konzistence
  • nevytváří tvrdé vlasy
  • dodává lesk
  • snadná aplikace
  • přirozený efekt ve vlasech

Typ vlasů:
Vhodný pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Aplikujte do vlhkých vlasů pro lesklý vzhled, nebo naneste do suchých vlasů pro maximální fixaci účesu.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
definice a textura, fixace, větší objem vlasů

O značce Matrix

Matrix je jednou z nejpopulárnějších značek vlasové péče na světě. V roce 1980 ji ve Spojených státech založili manželé Arnie a Sydell Millerovi, přičemž jejich cílovou skupinou byli provozovatelé salonů krásy, koloristé, stylisté, vizážisté atp. Dnes je tato špičková kosmetika dostupná i široké veřejnosti.

V nabídce značky Matrix naleznete přípravky pro všechny typy vlasů. Nezáleží na tom, zda jsou ty vaše mastné, poškozené, suché, lámavé či roztřepené - pomocí šampónů, kondicionérů, vyživujících olejů a ostatních výrobků Matrix jim rychle vrátíte zpět jejich zdraví a krásu.

Matrix dodává na trh také celou řadu různých laků, modelovacích past, pěnových tužidel, sprejů a dalších zajímavých výrobků, které vám umožní vytvořit si v domácích podmínkách moderní a pěkný účes.

Značka Matrix jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí vyzkoušet oblíbenou vlasovou kosmetiku hollywoodských celebrit, rádi originální účesy nejen nosí, ale i vymýšlejí a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.