Matrix Oil Wonders

vyživující olej pro dokonalý střih vlasů

Matrix Oil Wonders vyživující olej pro dokonalý střih vlasů
Matrix Oil Wonders vyživující olej pro dokonalý střih vlasů
125 ml

Kód: MTX1518 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
Matrix Oil Wonders
125 ml

Popis produktu Matrix Oil Wonders

Popis:
Vyživující olej pro dokonalý střih vlasů Matrix Oil Wonders je speciální kosmetický přípravek, který do hloubky vlasy vyživuje, usnadňuje úpravu vlasů a dopomáhá k jejich precizně přesnému zastřižení. Olej jedinečným způsobem vlasy uhlazuje a připravuje je tak ke střihání. Olej Wonders má bohaté složení, které mimo jiné obsahuje i vzácný marocký arganový olej. Ten vlasy rychle a účinně hydratuje a poskytuje jim potřebnou výživu bez zbytečného zatížení. Spolehlivě vlasy chrání proti vnějším škodlivým vlivům a posiluje jejich obranyschopnost. Jemný olej Wonders zkrotí neposlušné vlasy, zabrání jejich kroucení i poletování. Uhladí vlasové vlákno, zajistí snadné rozčesávání vlasů a připraví je pro střihání. Olej se aplikuje přímo na vlasy nebo na břity nůžek. Dopřejte si dokonalý střih vlasů, který vám bude slušet!

Účinky:

  • do hloubky vlasy vyživuje
  • usnadňuje střihání vlasů
  • dopomáhá k preciznímu zastřižení vlasů
  • hydratuje vlasy
  • chrání vlasy před vnějšími škodlivými vlivy
  • posiluje obranyschopnost vlasů
  • krotí nepoddajné a poletující vlasy
  • usnadňuje rozčesávání

Složení:

  • arganový olej – do hloubky vlasy vyživuje a hydratuje, usnadňuje jejich rozčesávání, krotí neposlušné vlasy, chrání vlasy před volnými radikály

Typ vlasů:
Pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Nanášejte olej na vlhké vlasy po umytí nebo na suché vlasy před střiháním. Olej můžete také nanášet rovnou na břity nůžek.

Vlastnosti

Konzistence
olej
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
hydratace, snadné rozčesávání vlasů, víceúčelová péče, výživa a regenerace

O značce Matrix

Matrix je jednou z nejpopulárnějších značek vlasové péče na světě. V roce 1980 ji ve Spojených státech založili manželé Arnie a Sydell Millerovi, přičemž jejich cílovou skupinou byli provozovatelé salonů krásy, koloristé, stylisté, vizážisté atp. Dnes je tato špičková kosmetika dostupná i široké veřejnosti.

V nabídce značky Matrix naleznete přípravky pro všechny typy vlasů. Nezáleží na tom, zda jsou ty vaše mastné, poškozené, suché, lámavé či roztřepené - pomocí šampónů, kondicionérů, vyživujících olejů a ostatních výrobků Matrix jim rychle vrátíte zpět jejich zdraví a krásu.

Matrix dodává na trh také celou řadu různých laků, modelovacích past, pěnových tužidel, sprejů a dalších zajímavých výrobků, které vám umožní vytvořit si v domácích podmínkách moderní a pěkný účes.

Značka Matrix jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí vyzkoušet oblíbenou vlasovou kosmetiku hollywoodských celebrit, rádi originální účesy nejen nosí, ale i vymýšlejí a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.