Matrix Oil Wonders Volume Rose

před-šamponová péče pro jemné vlasy

1×
Matrix Oil Wonders Volume Rose před-šamponová péče pro jemné vlasy
Matrix Oil Wonders Volume Rose před-šamponová péče pro jemné vlasy
125 ml

Kód: MTX1973 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
Matrix Oil Wonders Volume Rose
125 ml

Popis produktu Matrix Oil Wonders Volume Rose

Popis:
Před-šamponová péče pro jemné vlasy Matrix Oil Wonders Volume Rose vyživuje a posiluje vlasy po celé délce. Účinně vlasy hydratuje a dodává jim více objemu. Přípravek eliminuje lámání vlasových vláken a cíleně ošetřuje jejich slabá a poškozená místa. Pomocí přírodního oleje tato speciální péče chrání vlasy před vnějšími škodlivými vlivy. Věnujte vlasům péči také před jejich mytím, aby byly zdravé, pevné a krásné!

Účinky:

  • vyživuje a posiluje vlasy po celé délce
  • hydratuje vlasy a dodává jim objem
  • eliminuje lámání vlasů a ošetřuje jejich poškození
  • chrání vlasy před vnějšími škodlivými vlivy
  • udržuje vlasy zdravé, pevné a krásné

Složení:

  • šípkový olej - posiluje vlasové vlákno, chrání ho a dodává vlasům lesk

Typ vlasů:
Pro jemné vlasy.

Jak aplikovat:
Přípravek protřepejte, naneste si do dlaně několik dávek přípravku podle délky vašich vlasů a rozehřejte ho. Poté nanášejte na suché vlasy od středních délek ke konečkům, před jejich mytím. Nechte působit alespoň 3 minuty a poté použijte šampon ze stejné kosmetické řady. Po umytí šamponem vlasy důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Typ vlasů
jemné vlasy
Účinek
větší objem vlasů

O značce Matrix

Matrix je jednou z nejpopulárnějších značek vlasové péče na světě. V roce 1980 ji ve Spojených státech založili manželé Arnie a Sydell Millerovi, přičemž jejich cílovou skupinou byli provozovatelé salonů krásy, koloristé, stylisté, vizážisté atp. Dnes je tato špičková kosmetika dostupná i široké veřejnosti.

V nabídce značky Matrix naleznete přípravky pro všechny typy vlasů. Nezáleží na tom, zda jsou ty vaše mastné, poškozené, suché, lámavé či roztřepené - pomocí šampónů, kondicionérů, vyživujících olejů a ostatních výrobků Matrix jim rychle vrátíte zpět jejich zdraví a krásu.

Matrix dodává na trh také celou řadu různých laků, modelovacích past, pěnových tužidel, sprejů a dalších zajímavých výrobků, které vám umožní vytvořit si v domácích podmínkách moderní a pěkný účes.

Značka Matrix jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí vyzkoušet oblíbenou vlasovou kosmetiku hollywoodských celebrit, rádi originální účesy nejen nosí, ale i vymýšlejí a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.