Matrix Biolage Sugar Shine

lesk ve spreji

3×
Matrix Biolage Sugar Shine lesk ve spreji
Matrix Biolage Sugar Shine lesk ve spreji
Matrix Biolage Sugar Shine lesk ve spreji
bez parabenů 125 ml
238

Kód: MTX2001 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 22. 3. 2019
Osobní odběr
Již zítra pátek 22. 3. 2019
Matrix Biolage Sugar Shine
bez parabenů 125 ml | 238

Popis kosmetiky Matrix Biolage Sugar Shine

Popis:
Lesk ve spreji Matrix Biolage Sugar Shine je určen ke zkrášlení vlasů a jejich ochraně před teplem při konečné úpravě účesu. Přípravek dodává vlasovému vláknu nádherný lesk bez zatížení. Poskytuje vlasům ochranu před teplem ze spotřebičů při fénování, kulmování nebo žehlení vlasů. Ochrání vlasové vlákno až do teploty 450 °C, zanechá vlasy jemné, lesklé a dokonale pružné. Dopřejte svým vlasům okouzlující lesk a spolehlivou ochranu při tvorbě účesů!

Účinky:

  • dodává vlasům vysoký lesk
  • zanechává vlasy jemné, pružné a krásně provoněné
  • chrání vlasy před teplem až do 450 °C

Typ vlasů:
Pro normální a unavené vlasy bez lesku.

Jak aplikovat:
Před použitím přípravek dobře protřepejte a poté lehce nanášejte na vlhké nebo suché vlasy. Pokračujte fénováním, kulmováním nebo žehlením, popřípadě jinou obvyklou úpravou vlasů. Používejte v kombinaci s přípravky ze stejné řady.

Vlastnosti

Konzistence
sprej
Typ vlasů
normální vlasy
Účinek
lesk a hebkost, termoochrana (fén, kulma, žehlička), uhlazení a narovnání vlasů

O značce Matrix

Matrix je jednou z nejpopulárnějších značek vlasové péče na světě. V roce 1980 ji ve Spojených státech založili manželé Arnie a Sydell Millerovi, přičemž jejich cílovou skupinou byli provozovatelé salonů krásy, koloristé, stylisté, vizážisté atp. Dnes je tato špičková kosmetika dostupná i široké veřejnosti.

V nabídce značky Matrix naleznete přípravky pro všechny typy vlasů. Nezáleží na tom, zda jsou ty vaše mastné, poškozené, suché, lámavé či roztřepené - pomocí šampónů, kondicionérů, vyživujících olejů a ostatních výrobků Matrix jim rychle vrátíte zpět jejich zdraví a krásu.

Matrix dodává na trh také celou řadu různých laků, modelovacích past, pěnových tužidel, sprejů a dalších zajímavých výrobků, které vám umožní vytvořit si v domácích podmínkách moderní a pěkný účes.

Značka Matrix jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí vyzkoušet oblíbenou vlasovou kosmetiku hollywoodských celebrit, rádi originální účesy nejen nosí, ale i vymýšlejí a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.