Matrix Biolage HydraThérapie

vlasová kúra

2×
Matrix Biolage HydraThérapie vlasová kúra
Matrix Biolage HydraThérapie vlasová kúra
125 ml

Kód: MTX0179 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Matrix Biolage HydraThérapie
125 ml

Popis produktu Matrix Biolage HydraThérapie

Popis:
Matrix Biolage HydraThérapie vlasová kúra je bezoplachový produkt, který díky své lehké konzistenci nezatěžuje vaše vlasy. Díky mixu z aktivních přírodních látek vlasům dodává hydrataci a uzamyká ji do hloubky vašich vlasů. Zanechává vlasy jemné a lesklé. Matrix Biolage HydraThérapie vlasová kúra napomáhá při krepatění vlasů a zabraňuje jejich elektrizaci.
Řada Biolage od Matrix představuje revoluční prolnutí přírodních bylin s moderní technologií, které napomáhají vyvolat přirozenou krásu a zdraví vašich vlasů.

Účinky:

  • hloubkově hydratuje
  • dodává vlasům lesk
  • zabraňuje krepatění a elektrizaci vlasů

Složení:

  • olivový olej
  • kokosový olej

Typ vlasů:
Vhodný pro suché vlasy, které potřebují dodat hydrataci a speciální péči.

Jak aplikovat:
Jemně nastříkejte do umytých, ručníkem vysušených vlasů. Pročešte hřebenem. Dále upravte jako obvykle. Tento výrobek se neoplachuje.
Pro dodání lesku lze aplikovat i na suché vlasy. Vhodný pro každodenní použití.

Vlastnosti

Konzistence
fluid
Typ vlasů
suché vlasy
Účinek
hydratace

O značce Matrix

Matrix je jednou z nejpopulárnějších značek vlasové péče na světě. V roce 1980 ji ve Spojených státech založili manželé Arnie a Sydell Millerovi, přičemž jejich cílovou skupinou byli provozovatelé salonů krásy, koloristé, stylisté, vizážisté atp. Dnes je tato špičková kosmetika dostupná i široké veřejnosti.

V nabídce značky Matrix naleznete přípravky pro všechny typy vlasů. Nezáleží na tom, zda jsou ty vaše mastné, poškozené, suché, lámavé či roztřepené - pomocí šampónů, kondicionérů, vyživujících olejů a ostatních výrobků Matrix jim rychle vrátíte zpět jejich zdraví a krásu.

Matrix dodává na trh také celou řadu různých laků, modelovacích past, pěnových tužidel, sprejů a dalších zajímavých výrobků, které vám umožní vytvořit si v domácích podmínkách moderní a pěkný účes.

Značka Matrix jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí vyzkoušet oblíbenou vlasovou kosmetiku hollywoodských celebrit, rádi originální účesy nejen nosí, ale i vymýšlejí a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.