Sáčky na pleny

Dětské vlhčené ubrousky
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
EKO pleny
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Jednorázové pleny
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Na opruzeniny
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Sáčky na pleny
Máte vybráno
  • T-Tomi

Praktické pytle na pleny

Použité pleny či zašpiněné dětské oblečení už vám venku nebudou dělat starosti! Nepromokavé pytle na pleny si poradí se zápachem z plen a chrání ostatní věci v přebalovací tašce od ušpiněného oblečení či mokrých dětských plavek. Sáčky na pleny snadno schováte do přebalovací tašky či kočárku a po naplnění je vyhodíte do koše, případně znovu použitelný vak na pleny jednoduše vyperete!                                                                                

Typy sáčků na pleny

Sáčky na pleny zajistí pohodlné, hygienické a snadné odstranění použitých plen a na rozdíl od klasických sáčků také neutralizují nepříjemný zápach. Vyberte si třeba voňavé sáčky na použité plenky nebo nepromokavý pytlík na pleny s krásným dětským motivem, který můžete používat opakovaně

  • Jednorázové sáčky na pleny bez vůně v praktickém balení a uchy pro snadné zavázání sáčku. Jsou ideální pro použití doma i na cestách.
  • Parfémované sáčky na pleny jsou jednorázové pytlíky, které zápach překryjí příjemnou vůní a zcela jej absorbují.
  • Pratelné vaky a pytlíky na pleny jsou ekologicky šetrnou alternativou, kterou po použití vyperete a znovu použijete. Často ve vyrábí v hravých designech s jednoduchým vodotěsným uzavíráním a praktickým poutkem k zavěšení na kočárek.

Usnadněte si péči o miminko a objednejte si i další dětské potřeby, hračky pro miminka nebo dětskou výživu z pohodlí svého domova. Nákup vám bezpečně doručíme až k vašim dveřím!