Kosmetické tašky pro děti

Kosmetické tašky pro děti
Líčení pro děti
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Parfémy pro děti
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Máte vybráno
  • Hodnocení 5*
  • Party Time

Objevte barevné kosmetické tašky pro děti

Zkoušení maminčiných bot a šperků, šmejdění v její sbírce make-upu… malé holčičky se zkrátka chtějí podobat svým maminkám. Jak jim to ale umožnit, když na to všechno mají ještě spoustu času? Dětská toaletní taška bude to pravé!

V čem je jiná kosmetická taška pro děti a pro dospělé?

V zásadě se liší pouze designem. Kosmetická taštička pro děti tedy může být jakákoli „klasická“, která se bude malé parádnici líbit. Mezi nejoblíbenější patří ty v růžovém odstínu či s barevnými obrázky.

Kosmetická taštička pro děti, která je ale přímo určena pro ty nejmenší, bude zárukou toho, že si ji každá malá slečna zamiluje. Na Notinu objevíte taštičky s řadou různých vzorů, obrázků a designů. Najdete je často navíc v několika velikostech a vytvoříte tak krásnou dívčí sadu.

Proč je kosmetická taška pro děti skvělý dárek?

Především proto, že každé slečně zaručeně udělá radost. Kosmetická taška s veselým designem dodá dítěti pocit důležitosti a konečně bude mít něco „dospěláckého“ jako máma. Pokud vyrážíte s dětmi na cesty, nechte je zabalit si pár drobností do své vlastní taštičky. Uděláte tak první krok k tomu, aby si už brzy zvládli zabalit celé zavazadlo. 

S obrázkovou taštičkou potěšíte i novopečené maminky, které ji využijí na cestách se svými nejmenšími. Do kosmetické taštičky pro miminko zabalí dětský pudr, vlhčené ubrousky a další dětskou kosmetiku a budou mít vše potřebné na jednom místě. Vyberte si tu nejlepší dětskou taštičku pro svou dcerku, neteř, vnučku nebo kohokoli, komu chcete vykouzlit úsměv na tváři!