Dětské kaše

Batolecí mléka
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Dětské kaše
Ovocné šťávy
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Počáteční kojenecká mléka
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Pokračovací kojenecká mléka
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Svačinky pro děti
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Máte vybráno
  • Bez laktózy
Filtr
Cenové rozpětí

Značka
Dárky a akce
Nejprodávanější

Kaše pro děti – rychlá a chutná svačinka

Dopřejte svému děťátku výživnou a lehce stravitelnou svačinku či večeři bohatou na vitamíny, vlákninu a minerály důležité pro správný vývoj miminka. Dětská kaše je chutná a rychlá na přípravu a zajistí příjemný dlouhodobý pocit sytosti. Na Notinu najdete výběr různých variant – první kaše pro miminka s jemnou konzistencí, nemléčné kaše pro kojence s intolerancí laktózy nebo syté kaše pro miminka na noc. Vyberte si tu nejlepší kaši pro děti!

Výhody dětských kaší

  • Přidáváním obilovin do jídelníčku miminka podpoříte správnou funkci střev a vývoj svalů.
  • Jsou vhodné jako příkrm v kombinaci s mateřským mlékem nebo samostatně po odstavení.
  • Jsou vhodnou variantou pro postupné zavádění lepku do jídelníčku dítěte.
  • Dětské kaše lze připravovat z kojenecké vody či z mateřského, kojeneckého a hypoalergenního mléka.
  • Vybrat si můžete i kojeneckou kaši bez lepku nebo bez laktózy.

Kaše pro miminko – kdy a jak ji vybrat

Po ukončeném čtvrtém měsíci lze do dětského jídelníčku zařadit výživnou dětskou kaši z kvalitních obilovin a zeleninové příkrmy. Jako první kaše pro kojence je vhodná kukuřičná nebo rýžová kaše pro kojence bez obsahu lepku a bez příchuti a jakmile si miminko zvykne, můžete zařadit i další ochucené varianty. Kojenecká kaše je vždy označena měsícem, od kterého je vhodné ji miminku podávat.

Druhy dětských kaší

  • Mléčná kaše pro kojence má příjemnou mléčnou chuť a miminko ji velmi snadno přijme. Mléčná kaše pro děti je připravena ze směsi s obsahem mléka a k její přípravě stačí pouze horká kojenecká voda.
  • Nemléčná kaše pro kojence neobsahuje bílkovinu kravského mléka ani laktózu a je vhodná pro miminka s alergií na kravské mléko. K její přípravě můžete použít i mateřské či umělé mléko.

Kašičky pro miminka dokonale zasytí kdykoli během dne – lahodná jáhlová a ovesná kaše pro miminko ke snídani dodají děťátku energii na objevování světa, speciální krupicová kaše na noc pro miminko je zase výživná a lehce stravitelná. Ozvláštněte stolování také o barevné dětské nádobí, se kterými bude snídaně či svačinka veselejší!