MATIS Paris Réponse Corps

zpevňující tělová péče

MATIS Paris Réponse Corps zpevňující tělová péče
MATIS Paris Réponse Corps zpevňující tělová péče
125 ml

Kód: MAT0038 | Toto zboží není momentálně k dispozici
MATIS Paris Réponse Corps
125 ml

Popis kosmetiky MATIS Paris Réponse Corps

Popis:
Je důležité začít s péčí o prsa a dekolt co nejdříve. Tělesné a hormonální cykly způsobují zvětšování nebo zmenšování poprsí a to vede ke stálému napínání pokožky. Matis Paris Réponse Corps zpevňující gel na poprsí má tonizační vlastnosti, které činí z tohoto gelu ideálního partnera pro zachování krásného a pevného poprsí. Speciální textura vyvinutá pro citlivé oblasti zpevňuje tkáně, zvyšuje elasticitu a zachovává jemnost kůže. Odstraňuje známky povadlé pleti.
Matis Paris Réponse Corps zpevňující gel na poprsí pracuje na bázi technologické inovace „volufirming“, což je přírodní alternativa k lipofillingu – zajišťuje zvětšení a vymodelování ideálních linií pomocí šetrného zvětšení adipocytů.

Účinky:

  • zpevňuje a tvaruje poprsí
  • zvyšuje elasticitu a zachovává jemnost kůže
  • stimuluje buněčnou detoxikaci

Složení:

  • Gliadines - pšeničné proteiny, jejich zvětšená molekulární hmotnost umožňuje na pokožce vytvořit zpevňující film. Má vyhlazující a zpevňující účinky.
  • Liftiline - bojuje s předčasným povolováním pokožky. Ihned ji zpevní, vyhladí a zvyšuje elasticitu
  • Undaria Pinnatifida - pochází z Japonska, hnědá mořská řasa. Obsahuje aminokyseliny, napomáhá obnovit rovnováhu kožních tkání a udržuje přirozenou hladinu hydratace.
  • sladký mandlový olej - bohatý na vitaminy A a E. Nedráždí, ale naopak vyživuje, chrání a zjemňuje.

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Používejte každé ráno a večer po koupeli nebo sprše. Vmasírujte zpevňující gel do prsou. Postupujte pohyby směřujícími vzhůru.

Vlastnosti

Konzistence
gel

O značce MATIS Paris

Historie kosmetiky MATIS Paris se začala psát v roce 1936, kdy chemický inženýr Eugene Mavromatis, specializující se na vývoj kosmetických přípravků, založil vlastní laboratoř. Ta se o čtyřicet let později stala součástí farmaceutické skupiny Delalande a roku 1981 se značka MATIS Paris objevila na trhu. Dnes se tato exkluzivní kosmetika úspěšně prodává v 70 zemích světa.

Při výrobě MATIS Paris jsou používány prvotřídní přírodní ingredience a podílí se na ní tým špičkových odborníků. Značka MATIS Paris tak dnes nabízí skutečně širokou škálu produktů zaměřených především na péči o pleť. Všechny výrobky jsou testovány pod dohledem lékařů, čímž je zajištěna jejich vysoká kvalita.

MATIS Paris nabízí prostřednictvým svých produktů každému zákazníkovi komfortní ošetření, které v sobě propojuje efektivitu a požitek.