Mary Kay Brushštětec na minerální pudrový make-up

7×
Mary Kay Brush štětec na minerální pudrový make-up
Mary Kay Brush štětec na minerální pudrový make-up
štětec na minerální pudrový make-up

Kód: MKY1157 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód 10notino a máte slevu 10 % na vše! Akce se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis produktu Mary Kay Brush

Popis:
Mary Kay Brush štětec na minerální pudrový make-up byl vytvořen výhradně pro nanášení tohoto typu make-upu a s jeho pomocí dosáhnete dokonalého vzhledu. Mary Kay štětec má jemná přírodní vlákna, která zachytí přesné množství pudru, které požadujete. Vlákna jsou kratší a na vrcholu ploché, což vám umožní dosáhnout přesně takového krytí, jaké chcete.
Černá rukojeť má ideální rozměry pro pohodlnou a přesnou manipulaci. Mary Kay Brush štětec na minerální pudrový make-up vám umožní docílit perfektního výsledku.

Účinky:

  • má kratší jemná přírodní vlákna, která jsou rovně střižená.
  • vytvoří přesně takové krytí, které požadujete.
  • dosáhne dokonalého výsledku.

Jak používat:
Do víčka od minerálního pudrového make-upu nasypte přiměřené množství pudru, ponořte štětec do pudru a krouživým pohybem naneste požadované množství na štětec. Tímto způsobem docílíte rovnoměrného rozprostření pudru na štětec. Nanášejte lehkými krouživými pohyby směrem od kořene nosu ke spánkům a na další partie obličeje.

O značce Mary Kay

Značka Mary Kay má původ v Spojených státech amerických, kde ji založila Mary Kay Ash v roce 1963. Na začátku svého podnikání zaměstnávala 9 prodejců. Dnes pro Mary Kay pracuje více než milion lidí v 29 zemích světa. Klíčem k úspěšnému byznysu Mary Kay byla její osobnost a marketingové strategie, které si vysloužily mnoho pozornosti.

Mary Kay je známá především kosmetikou určenou pro péči o pokožku a líčení. Také nabízí parfémy a produkty starostlivosti o tělo pro ženy i muže. První parfémy představila Mary Kay již v 80. letech 20. století. Vůně Mary Kay jsou převážně svěží, energické s dávkou elegance a charisma. 

Recenze Mary Kay Brush7