Mark Buxton Black Angelparfémovaná voda unisex

Mark Buxton Black Angel parfémovaná voda unisex 100 ml
Mark Buxton Black Angel parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: MAB1003 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Složení
  • O značce
  • Recenze

Složení

Hlava
mandarinka, zázvor
Srdce
kořen kosatce, jasmín
Základ
ambra, sturač, pačuli
Druh vůně
dřevitá, aromatická

O značce Mark Buxton

Luxusní niche parfémy Mark Buxton nabízejí velký prostor pro vaši fantazii! Tyto nápadité vůně vynikají především jednoduchou kontrastní kompozicí a kombinují v sobě tradiční britskou klasiku s moderním dandy stylem.
Zakladatelem této značky je rodilý Angličan Mark Buxton, který je považován za jednoho z nejtalentovanějších a nejznámějších parfemářů na světě. Mark je velkým fanouškem klasických parfémů, zároveň se ale také inspiruje aktuálními trendy.
Mark Buxton navrhl celou řadu vůní pro módní domy, jako je  Givenchy, Paco Rabanne, Versace nebo Cartier. V roce 2008 se ovšem rozhodl založit svoji vlastní značku vůní. Podle Marka je jednoduchost nejvyšším stupněm luxusu, a právě takové jsou i jeho parfémy.
Netradiční poutavé kompozice vůní vznikly snahou zachytit emoce a vystihnout všechny aspekty smyslnosti. Parfémům Mark Buxton zároveň nechybí střízlivost ani elegance. Podtrhněte svůj styl něčím opravdu výjimečným a kvalitním. Vyzkoušejte některý z exkluzivních niche parfémů Mark Buxton!

Recenze Mark Buxton Black Angel