Mariah Carey Foreverparfémovaná voda pro ženy

1×
Mariah Carey Forever parfémovaná voda pro ženy
Mariah Carey Forever parfémovaná voda pro ženy
100 ml

Kód: MCY0006 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Mariah Carey Forever
Složení

Dámský parfém Mariah Carey Forever je okouzlující vůně s nezapomenutelným názvem, kterou navrhla světoznámá zpěvačka a herečka Mariah Carey. Tento parfém má představovat především šťastné okamžiky z jejího života. Svatbu, vydání nového alba a nový film. Vůně Mariah Carey Forever byla uvedena na trh v roce 2009.

Ihned v samotném úvodu vůně Mariah Carey Forever vás uchvátí hedvábný lotos, opojné neroli a právě utržené aromatické jablko. Srdce se skládá z rozkvetlé gardénie a podmanivé tuberózy. Základ vůně Forever je tvořený z hřejivého dřeva a drahocenného pižma. Tento exkluzivní dámský parfém Mariah Carey můžete nosit po celý den.

Dámská vůně Mariah Carey Forever má evokovat dobrou náladu a motivovat k prožití krásného dne.

 

Složení

Hlava
jablko, neroli, lotos
Srdce
gardénie, tuberóza
Základ
pižmo, dřevo
Druh vůně
květinová

O značce Mariah Carey

Parfémy Mariah Carey | Mariah Carey - Tyto parfémy ztělesňují Mariah tvůrčí povahu a zábavu milující osobnost. Parfémy Mariah Carey jsou určené mladým, samostatným a energickým ženám, kterým je cílevědomost a smyslnost vlastní. Zpěvačka, herečka, návrhářka a producentka Mariah Carey oslnila svět svým hlasem už ve svých osmnácti letech, nyní oslňuje svými parfémy, kterým propůjčila své jméno. Kdo by neznal příběh popové popelky, která na party předala svou nahrávku manažerovi Columbia Music. Ještě tentýž den si nahrávku poslechl v autě. Natolik ho Mariah zaujala, že ji hned nabídl smlouvu a vstup do hudebního průmyslu. Parfémy Mariah Carey dnes dokazují, že Mariah umí využít svého potenciálu.

Recenze Mariah Carey Forever