Marc Jacobs Daisy Love

sprchový gel pro ženy 150 ml

Marc Jacobs Daisy Love sprchový gel pro ženy 150 ml
Marc Jacobs Daisy Love sprchový gel pro ženy 150 ml
Marc Jacobs Daisy Love sprchový gel pro ženy 150 ml
949
Sleva 41%
150 ml
564

Kód: MAJ0688 | Více než 20 ks skladem
ks
Zásilkovna
úterý 23. 4. 2019
Osobní odběr
Již dnes
Marc Jacobs Daisy Love
150 ml | 564

Popis parfému Marc Jacobs Daisy Love

Sprchový gel Marc Jacobs Daisy Love Daisy Love dokonale doplní vůni ze stejné řady. Dodává svěžest a zanechává pokožku hebkou a plnou vůně, která stimuluje smysly a zvyšuje sebevědomí. Z každého mytí tak udělá úžasný zážitek.

O značce Marc Jacobs

Americký návrhář Marc Jacobs již více než čtvrt století posouvá hranice světové módy. Jeho tvorba je jedinečná, nepředvídatelná a inspirativní. Tajemstvím jeho úspěchu spočívá v nebojácnosti, touze jít proti proudu a objevování krásy neočekávaného.

Marc Jacobs se narodil v 60. letech v New Yorku a vystudoval Parson’s School of Design. První kolekci, která nesla jeho jméno, navrhl už v roce 1986 a o rok později se stal nejmladším oceněným návrhářem světa. Devadesátá léta byla pro Marca Jacobse neméně úspěšná. Založil svou vlastní značku a následně byl jmenován kreativním ředitelem módního domu Louis Vuitton, kde vytvořil první ready-to-wear kolekci v historii společnosti. Od roku 2013 se věnuje už pouze vlastní tvorbě.

Svůj jedinečný styl přenesl postupně také do světa krásy. I zde věří, že parfém, stejně jako móda, může a má vyjadřovat naši individualitu a osobnost. Každý parfém Marc Jacobs je výjimečný, protknutý něčím nečekaným a vždy luxusní. Dnes již ikonickou se stala vůně Marc Jacobs Daisy v rozkvetlém designovém flakonu nebo novější počin Marc Jacobs Decadence.

Recenze Marc Jacobs Daisy Love

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!