Přejít na hlavní obsah
Marc Jacobs Daisy Love Skies toaletní voda limitovaná edice pro ženy
Marc Jacobs Daisy Love Skies toaletní voda limitovaná edice pro ženy
Marc Jacobs Daisy Love Skies toaletní voda limitovaná edice pro ženy
Složenímech, krystalové nóty, Ambrette (ibiškovec pižmový)
Druh vůněkvětinová, zelená

Unikněte od veškerého shonu na pobřeží oceánu. Na místo, kde pocítíte jen lehký vánek, jarní sluneční paprsky a tolik potřebný klid. Toaletní voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Love Skies (summer limited edition 2022) je ztělesněním tohoto okamžiku a je pozvánkou k doplnění sil, zamyšlení a opětovnému nalezení rovnováhy.

  • svěží gurmánská vůně
  • limitovaná edice pro rok 2022
  • vytvořil ji parfumér Alberto Morillas

Složení vůně
Úvod patří akordu soli, který doplňuje bobulovité ovoce, z něhož určitě rozpoznáte malinu. Krátce nato se rozvoní květinové tóny ambrette, které spolu s těmi slanými v úvodu zajišťují vůni svěžest, a vše lehce podkresluje šlehačka. Nejpozději se rozvoní křišťálový mech, pižmo a santalové dřevo. 

Příběh vůně
Všechny tři toaletní vody Daisy se i v roce 2022 dočkaly jarní limitované edice a vůně Marc Jacobs Daisy Love Skies je jednou z nich. Inspirací pro jejich vznik se tentokrát stalo pobřeží Pacifiku, jehož okolní skály jsou poseté květinami a hladinu ozařují jarní paprsky. Místo pro dokonalé zklidnění.

Hlavními barvami této scenérie jsou uklidňující modrá a živá žlutá – barva slunce. Můžete je proto spatřit i na samotném flakónu, a to nejen této vůně, ale i na dvou ostatních limitované edice Skies a také v módní kolekci Marc Jacobs.

Marc JacobsDaisy Love Skies toaletní voda limitovaná edice pro ženy

8×
50 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: MAJ01507