Marc Jacobs Daisy Hot Pink parfémovaná voda pro ženy

Marc Jacobs Daisy Hot Pink parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Marc Jacobs Daisy Hot Pink parfémovaná voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: MAJ0217 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Marc Jacobs Daisy Hot Pink
Složení

Parfémovaná voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Hot Pink je určena pro odvážné zastánkyně originality a unikátních esencí. Moderní ovocná příchuť v květinovém zábalu, jehož sílu a aromatickou moc můžete poznat na vlastní kůži. Získejte tu nejlepší vonnou interpretaci, která vás zavane hlavně do lesního prostředí.

Marc Jacobs Daisy Hot Pink je parfémovaná voda pro ženy, u nichž jednoznačně vítězí bříza, gardénie nebo jasmín. Tóny plné přírodních krás, jež z vašeho těla udělají smyslnou a šarmantní skořápku. Půvab se stane vaším druhým pojmenováním, bez kterého se nebudete moci obejít.

Černý flakónek parfémované vody pro ženy Marc Jacobs Daisy Hot Pink má na sobě jednu viditelnou dominantu. Jsou to dva růžové květy na uzávěru. Právě jejich lahodnou příchuť můžete pocítit, pakliže se zahalíte do prachového závoje. Poddejte se esenci, s níž budete chtít zůstat navždy.

Složení

Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Marc Jacobs

Americký návrhář Marc Jacobs již více než čtvrt století posouvá hranice světové módy. Jeho tvorba je jedinečná, nepředvídatelná a inspirativní. Tajemstvím jeho úspěchu spočívá v nebojácnosti, touze jít proti proudu a objevování krásy neočekávaného.

Marc Jacobs se narodil v 60. letech v New Yorku a vystudoval Parson’s School of Design. První kolekci, která nesla jeho jméno, navrhl už v roce 1986 a o rok později se stal nejmladším oceněným návrhářem světa. Devadesátá léta byla pro Marca Jacobse neméně úspěšná. Založil svou vlastní značku a následně byl jmenován kreativním ředitelem módního domu Louis Vuitton, kde vytvořil první ready-to-wear kolekci v historii společnosti. Od roku 2013 se věnuje už pouze vlastní tvorbě.

Svůj jedinečný styl přenesl postupně také do světa krásy. I zde věří, že parfém, stejně jako móda, může a má vyjadřovat naši individualitu a osobnost. Každý parfém Marc Jacobs je výjimečný, protknutý něčím nečekaným a vždy luxusní. Dnes již ikonickou se stala vůně Marc Jacobs Daisy v rozkvetlém designovém flakonu nebo novější počin Marc Jacobs Decadence.

Recenze Marc Jacobs Daisy Hot Pink