Marc Jacobs Daisy Dream Twinkle toaletní voda pro ženy

1×
Marc Jacobs Daisy Dream Twinkle toaletní voda pro ženy
Marc Jacobs Daisy Dream Twinkle toaletní voda pro ženy
50 ml

Kód: MAJ00771 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Marc Jacobs Daisy Dream Twinkle
Složení

Dámská toaletní voda Daisy Dream Twinkle od značky Marc Jacobs je stejně jiskřivá a oslnivá, jako paprsky letního slunce dopadající na čirou vodní hladinu.

  • svěží květinově ovocná vůně
  • pro optimistickou mladistvou ženu
  • vhodná na denní nošení, především v teplém počasí

Složení vůně
V samém úvodu vás osvěží lahodné višně. Po krátké chvíli je doplní kytice něžných, velmi ženských bílých květin. V základu se nachází jemné krémové nóty a směs šťavnatého lesního ovoce.

Příběh vůně
Daisy Dream Twinkle je jiskřivě osvěžující interpretací populární květinové vůně Daisy Dream. Je ztělesněním harmonické oázy s chladivou vodou uprostřed horkého letního dne. Kolekce vůní Twinkle byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
višeň
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
bílé květiny
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
mléčné tóny, lesní bobule
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Marc Jacobs

Americký návrhář Marc Jacobs již více než čtvrt století posouvá hranice světové módy. Jeho tvorba je jedinečná, nepředvídatelná a inspirativní. Tajemstvím jeho úspěchu spočívá v nebojácnosti, touze jít proti proudu a objevování krásy neočekávaného.

Marc Jacobs se narodil v 60. letech v New Yorku a vystudoval Parson’s School of Design. První kolekci, která nesla jeho jméno, navrhl už v roce 1986 a o rok později se stal nejmladším oceněným návrhářem světa. Devadesátá léta byla pro Marca Jacobse neméně úspěšná. Založil svou vlastní značku a následně byl jmenován kreativním ředitelem módního domu Louis Vuitton, kde vytvořil první ready-to-wear kolekci v historii společnosti. Od roku 2013 se věnuje už pouze vlastní tvorbě.

Svůj jedinečný styl přenesl postupně také do světa krásy. I zde věří, že parfém, stejně jako móda, může a má vyjadřovat naši individualitu a osobnost. Každý parfém Marc Jacobs je výjimečný, protknutý něčím nečekaným a vždy luxusní. Dnes již ikonickou se stala vůně Marc Jacobs Daisy v rozkvetlém designovém flakonu nebo novější počin Marc Jacobs Decadence.

Recenze Marc Jacobs Daisy Dream Twinkle1