Marc Jacobs Daisy Dream dárková sada II. pro ženy

Marc Jacobs Daisy Dream dárková sada II. pro ženy
Marc Jacobs Daisy Dream dárková sada II. pro ženy

Kód: MAJ01454 | Toto zboží není momentálně k dispozici

toaletní voda 50 ml + parfémované tělové mléko 75 ml + parfémovaný sprchový gel 75 ml

Popis Marc Jacobs Daisy Dream
Složení

Podpořte intenzitu své oblíbené vůně. Dámský parfémový set Marc Jacobs Daisy Dream obsahuje kromě vůně samotné i pečující kosmetiku, která prodlouží váš smyslový prožitek.

Vlastnosti:

  • skvěle se hodí jako dárek
  • potěší všechny ženy
  • parfémovaná kosmetika prodlouží výdrž vůně

Sada obsahuje:

  • toaletní voda 50 ml
  • parfémované tělové mléko 75 ml
  • parfémovaný sprchový gel 75 ml

Složení

Druh vůně
ovocná, květinová
Typ sady
dárková sada

O značce Marc Jacobs

Americký návrhář Marc Jacobs již více než čtvrt století posouvá hranice světové módy. Jeho tvorba je jedinečná, nepředvídatelná a inspirativní. Tajemstvím jeho úspěchu spočívá v nebojácnosti, touze jít proti proudu a objevování krásy neočekávaného.

Marc Jacobs se narodil v 60. letech v New Yorku a vystudoval Parson’s School of Design. První kolekci, která nesla jeho jméno, navrhl už v roce 1986 a o rok později se stal nejmladším oceněným návrhářem světa. Devadesátá léta byla pro Marca Jacobse neméně úspěšná. Založil svou vlastní značku a následně byl jmenován kreativním ředitelem módního domu Louis Vuitton, kde vytvořil první ready-to-wear kolekci v historii společnosti. Od roku 2013 se věnuje už pouze vlastní tvorbě.

Svůj jedinečný styl přenesl postupně také do světa krásy. I zde věří, že parfém, stejně jako móda, může a má vyjadřovat naši individualitu a osobnost. Každý parfém Marc Jacobs je výjimečný, protknutý něčím nečekaným a vždy luxusní. Dnes již ikonickou se stala vůně Marc Jacobs Daisy v rozkvetlém designovém flakonu nebo novější počin Marc Jacobs Decadence.

Recenze Marc Jacobs Daisy Dream