Marbo Hair Care

šampon proti vypadávání vlasů

Marbo Hair Care šampon proti vypadávání vlasů
Marbo Hair Care šampon proti vypadávání vlasů
180 ml

Kód: MRB1628 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.

Popis produktu Marbo Hair Care

Popis:
Speciální šampon Marbo Hair Care pomáhá zastavit nežádoucí vypadávání vlasů a zklidňuje podrážděnou vlasovou pokožku. Šampon Marbo Hair Care obsahuje výtažky z kopřivy, které povzbuzují lokální cirkulaci na pokožce hlavy, díky čemuž se postupně obnovují vlasové kořínky. Šampon Marbo Hair Care obsahuje výtažky šalvěje a rozmarýnu, které regulují vylučování mazu a mají uklidňující účinek na podrážděnou pokožku hlavy. Posiluje tenké a prořídlé vlasy. Ideální také pro preventivní ošetřování vlasů po barvení, kulmování, trvalé ondulaci nebo jiné kadeřnické úpravě vlasů. Zastavte vypadávání vašich vlasů díky pravidelnému používání šamponu Marbo Hair Care!

Účinky:

  • zastavuje vypadávání vlasů
  • povzbuzuje cirkulaci v pokožce hlavy
  • obnovuje vlasové kořínky
  • zklidňuje podráždění
  • posiluje vlasy
  • reguluje tvorbu mazu

Složení:

  • výražek z kopřivy – povzbuzuje lokální cirkulaci na pokožce hlavy a obnovuje vlasové kořínky

Typ vlasů:
Vhodné pro vypadávající vlasy.

Jak aplikovat:
Šampon naneste na vlhké vlasy, jemně jej vmasírujte do vlasové pokožky a nechejte působit 3 minuty. Poté opláchněte vodou.

Vlastnosti

Typ vlasů
řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů

O značce Marbo

Marbo je 100% přírodní vlasová kosmetika, která úspěšně řeší problémy s vypadáváním vlasů. Produkty Marbo se skládají z čistých bylinných extraktů, které povzbuzují vlasové cibulky. Vlasová kosmetika Marbo tak úspěšně aktivuje růst vlasů na místech, kde jsou vlasy prořídlé, i na odhalených místech, na kterých vlasy zcela vypadaly.
Jedinečná formule přípravků Marbo umožňuje mikrocirkulaci na pokožce hlavy a má vliv na revitalizaci folikul na odhalených místech, což umožňuje, aby vlasy začaly růst co nejdříve. Vlasová kosmetika Marbo vyhovuje různým typům pokožky, i těm nejcitlivějším. Účinnost vlasové kosmetiky Marbo je potvrzena dvacetiletými dermatologickými výzkumy a tisíci spokojených uživatelů.