Marbo Hair Careaktivátor pro obnovení růstu vlasů

2×
Marbo Hair Care aktivátor pro obnovení růstu vlasů
Marbo Hair Care aktivátor pro obnovení růstu vlasů
180 ml

Kód: MRB1629 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Marbo Hair Care
Vlastnosti

Popis:
Aktivátor pro obnovení růstu vlasů Marbo Hair Care je 100% přírodní bylinný přípravek podporující růst nových vlasů. Aktivátor Marbo Hair Care se skládá z bylinných extraktů, které zajišťují intenzivní mikrocirkulaci v pokožce hlavy. Vyhovuje různým typům pokožky. Po nanesení na pokožku se rychle absorbuje a nezanechává mastnou stopu. Obnovte růst vašich vlasů s unikátním aktivátorem Marbo Hair Care!

Účinky:

  • obnovuje růst vlasů
  • aktivuje mikrocirkulaci
  • rychle se vstřebává

Typ vlasů:
Vhodné pro vypadávající vlasy.

Jak aplikovat:
Před použitím protřepejte. Malé množství přípravku naneste na vatový tampon a potřete místa, na kterých došlo k celkové nebo částečné ztrátě vlasů. Používejte každý den, dokud na odhalených místech nezačnou růst vlasy.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
proti lupům
Typ pokožky hlavy
lupy
Problém s vlasy
vlasy s lupy, řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů

O značce Marbo

p>Marbo je 100% přírodní vlasová kosmetika, která úspěšně řeší problémy s vypadáváním vlasů. Produkty Marbo se skládají z čistých bylinných extraktů, které povzbuzují vlasové cibulky. Vlasová kosmetika Marbo tak úspěšně aktivuje růst vlasů na místech, kde jsou vlasy prořídlé, i na odhalených místech, na kterých vlasy zcela vypadaly.
Jedinečná formule přípravků Marbo umožňuje mikrocirkulaci na pokožce hlavy a má vliv na revitalizaci folikul na odhalených místech, což umožňuje, aby vlasy začaly růst co nejdříve. Vlasová kosmetika Marbo vyhovuje různým typům pokožky, i těm nejcitlivějším. Účinnost vlasové kosmetiky Marbo je potvrzena dvacetiletými dermatologickými výzkumy a tisíci spokojených uživatelů.

Recenze Marbo Hair Care