Marbert Man Classic Sport

deostick pro muže 75 ml

Marbert Man Classic Sport deostick pro muže 75 ml
Marbert Man Classic Sport deostick pro muže 75 ml
Marbert Man Classic Sport deostick pro muže 75 ml
389
Sleva 27%
deostick pro muže 75 ml
284

Kód: MRP0039 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra neděle 18. 11. 2018
Marbert Man Classic Sport
deostick pro muže 75 ml | 284

Popis parfému Marbert Man Classic Sport

Deostick pro muže Marbert Man Classic Sport je skvělým a praktickým doplňkem k toaletní vodě ze stejné kolekce. Tuhý deodorant pečuje o citlivou mužskou pokožku v podpaží a zanechává ji suchou a provoněnou tóny citrusů, vavřínu, kardamomu, cedru, pomerančového květu, jasmínu, růže, fazole tonka, santalového dřeva a jantaru. Deostick Man Classic Sport nesmí chybět žádnému modernímu muži.

O značce Marbert

Kosmetička Margarethe Sendler a doktorka Bertha Roeber založily v roce 1936 jednu z prvních německých kosmetických značek. Do jejího názvu promítly první tři písmena ze svých jmen a vznikl Marbert – značka, která se stala lídrem v oblasti kosmetiky již v poválečném Německu.

Průkopnické patenty a nejvyšší standardy jsou neodmyslitelně spojeny s historií této značky. Zvláště jeden z patentů značky Marbert je unikátní – produktová řada proti stárnutí Profutura, vyvinutá v roce 1990, přepsala historii kosmetiky a je dodnes nejprodávanější péčí této značky.

Marbert znamená tradici, kvalitu, důvěru a dostupnost. Všechny produkty jsou důsledně vyráběny v Německu. Za značkou stojí desetiletí zkušeností, propracované technologické know-how a znalost specifických vlastností pleti a pokožky. Marbert dělá lidi všech generací krásnější. Včera, dnes i zítra.