Marbert Bath & Body Vital

kosmetická sada I.

Marbert Bath & Body Vital kosmetická sada I.
Marbert Bath & Body Vital kosmetická sada I.
Marbert Bath & Body Vital kosmetická sada I.
419
Sleva 24%
kosmetická sada I.
319

Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: MRP0129 | 4 ks skladem

Sada obsahuje: revitalizační sprchový gel Bath & Body Vital 200 ml + revitalizační tělové mléko Bath & Body Vital 200 ml + vyživující krém na ruce Basic Care Perfect Hands 50 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Marbert Bath & Body Vital
kosmetická sada I. | 319

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
kosmetická sada

O značce Marbert

Kosmetička Margarethe Sendler a doktorka Bertha Roeber založily v roce 1936 jednu z prvních německých kosmetických značek. Do jejího názvu promítly první tři písmena ze svých jmen a vznikl Marbert – značka, která se stala lídrem v oblasti kosmetiky již v poválečném Německu.

Průkopnické patenty a nejvyšší standardy jsou neodmyslitelně spojeny s historií této značky. Zvláště jeden z patentů značky Marbert je unikátní – produktová řada proti stárnutí Profutura, vyvinutá v roce 1990, přepsala historii kosmetiky a je dodnes nejprodávanější péčí této značky.

Marbert znamená tradici, kvalitu, důvěru a dostupnost. Všechny produkty jsou důsledně vyráběny v Německu. Za značkou stojí desetiletí zkušeností, propracované technologické know-how a znalost specifických vlastností pleti a pokožky. Marbert dělá lidi všech generací krásnější. Včera, dnes i zítra.