Marbert Bath & Body Classicdeodorant v krému pro ženy

Marbert Bath & Body Classic deodorant v krému pro ženy
Marbert Bath & Body Classic deodorant v krému pro ženy
50 ml

Kód: MRP0040 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Marbert Bath & Body Classic

Deodorant v krému pro ženy Bath & Body Classic je skvělým a praktickým doplňkem k toaletní vodě ze stejné řady. Pečuje o citlivou pokožku v podpaží, chrání proti nepříjemného zápachu a dodává jemnou vůni. Deodorant v krému pro ženy Bath & Body Classic poskytuje dlouhodobou ochranu.

O značce Marbert

Kosmetička Margarethe Sendler a doktorka Bertha Roeber založily v roce 1936 jednu z prvních německých kosmetických značek. Do jejího názvu promítly první tři písmena ze svých jmen a vznikl Marbert – značka, která se stala lídrem v oblasti kosmetiky již v poválečném Německu.

Průkopnické patenty a nejvyšší standardy jsou neodmyslitelně spojeny s historií této značky. Zvláště jeden z patentů značky Marbert je unikátní – produktová řada proti stárnutí Profutura, vyvinutá v roce 1990, přepsala historii kosmetiky a je dodnes nejprodávanější péčí této značky.

Marbert znamená tradici, kvalitu, důvěru a dostupnost. Všechny produkty jsou důsledně vyráběny v Německu. Za značkou stojí desetiletí zkušeností, propracované technologické know-how a znalost specifických vlastností pleti a pokožky. Marbert dělá lidi všech generací krásnější. Včera, dnes i zítra.

Recenze Marbert Bath & Body Classic