Přejít na hlavní obsah
Mancera Indian Dream parfémovaná voda pro ženy
Mancera Indian Dream parfémovaná voda pro ženy
Mancera Indian Dream parfémovaná voda pro ženy
Hlava
otočník, květ pomerančovníku
Srdce
jasmín, ambra, růže
Základ
santalové dřevo, bílé pižmo, vetiver, vanilka
Druh vůněorientální, květinová

Zasněná květinová vůně s ústředním akordem indického jasmínu. To je parfémovaná voda pro ženy Mancera Indian Dream, jež v sobě spojuje to nejlepší ze západního a orientálního stylu. Zavřete oči a nechte se přenést do dálných krajin, kde voní omamný jasmín, romantická růže, hřejivé santalové dřevo a podmanivé pižmo.

  • něžná květinová vůně
  • pro ženu která miluje romantické vůně
  • ideální především na teplé dny

Složení vůně
Pomerančový květ, jasmín a růže jsou květiny tradičně používané na indických slavnostech. Girlandy spletené z těchto květů nelze přehlédnout a jejich vůně dává místům nezapomenutelnou atmosféru. Ve vůni Indian Dream jsou smíchány se svěžím gerániem a pudrovým heliotropem, aby vynikly jejich bohaté nuance. Lehce sladký akord vanilky a santalového dřeva ladí s vůní ženské pokožky a dává této parfémované vodě smyslný nádech.  

Příběh vůně
Indian Dream je orientální květinová vůně od francouzské značky niche parfémů Mancera, jejíž vůně jsou vyráběny ze vzácných a luxusních ingrediencí a na základě inspirace stylem Art Deco. Stejně jako jako ostatní vůně značky Mancera je i tato parfémovaná voda vytvořena s cílem potěšit milovníky parfémů spojujících v sobě to nejlepší ze západního a orientálního stylu. 

ManceraIndian Dream parfémovaná voda pro ženy

2×
120 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: MCR0160