Přejít na hlavní obsah
Mancera Greedy Pink Roses and Chocolate parfémovaná voda unisex
Mancera Greedy Pink Roses and Chocolate parfémovaná voda unisex
Mancera Greedy Pink Roses and Chocolate parfémovaná voda unisex
Hlava
mandarinka, broskev, černý rybíz, bergamot
Srdce
růže, fialka, čokoláda
Základ
bílé pižmo, vanilka, cedr
Druh vůněovocná, květinová

Roses & Chocolate je květinová ovocná gurmánská vůně pro ženy a muže od francouzské značky nikových (niche) parfémů Mancera, jejíž vůně jsou vyráběny ze vzácných a luxusních ingrediencí a na základě inspirace stylem Art Deco. Parfémovaná voda Mancera Roses & Chocolate byla stejně jako ostatní vůně značky vytvořena s cílem potěšit milovníky parfémů spojujících v sobě to nejlepší ze západního a orientálního stylu. Roses & Chocolate nabízí rozkošnou, bohatou vůni, vystavěnou kolem ústřední dvojice čokolády a růží.

Parfémovaná voda Mancera Roses & Chocolate je nesmírně zdařilým vonným zpracováním tématu čokolády a růží jakožto vyjádření romance. Nádherně ztvárněnou notu tmavé čokoládové pralinky se sladkými i lehce nahořklými aspekty provází delikátní, bohatá růže a celkový úchvatný efekt doplňují další – sladké, šťavnaté, hřejivé a krémové - akordy. S parfémovanou vodou Roses & Chocolate značka Mancera přinesla nádherný vonný dárek všem romantikům a stejně tak milovníkům čokolády.

Mancera Roses & Chocolate se v hlavě otevírá akordy mandarinky, broskve, černého rybízu a bergamotu. V srdci zavoní růže, fialka a tmavá čokoláda a základ sestává z tónů světlého pižma, vanilky a cedru. Celkové aroma, mistrně propojující dominantní sladké a čokoládové stránky s výrazným růžovým aspektem a lehkými doteky pudrovitosti, vanilky a ovoce, je hluboké, sladké, lahodné, nesmírně poutavé a příjemné. Se svým skutečně mistrně realistickým čokoládovým akordem, hrajícím ve vůni Roses & Chocolate hlavní roli a pojícím se v úžasném duu s jen trochu méně výraznou, ale o to romantičtěji křehkou vůní růže na pozadí dokonale vystavěné květinové ovocné gurmánské kompozice dostává jedna z nejpoutavějších parfémovaných vod značky Mancera dokonale svému názvu (Růže a čokoláda) a lze směle označit za pravou moderní klasiku.

Parfémovanou vodu Mancera Roses & Chocolate si zamilují především milovníci čokolády. Ocení ji též romantici a ženy a muži, kteří mají rádi květinové ovocné gurmánské vůně. V neposlední řadě si získá také každého, kdo dokáže ocenit skutečnou kvalitu a velmi realistické zachycení ústředního gurmánského akordu. Roses & Chocolate se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Nejlépe však vynikne v chladnějších měsících. Svého nositele zahalí do lahodného, hlubokého a nádherně čokoládovo-růžového aroma a spolehlivě zajistí obdivnou pozornost okolí.

Kromě úchvatných vůní zaujmou všechny parfémy značky Mancera také svým naprosto luxusním balením. Flakon Roses & Chocolate ve stylu inspirovaném Art Deco nadchne stínovaným zabarvením, přecházejícím od rudofialové až po něžně růžovou barvu. Doplňuje ho elegantní zlatavá krabička. Vyzkoušejte parfémovanou vodu od luxusní francouzské značky a zamilujte se do nádherně realistické vůně čokolády v mistrné květinové ovocné gurmánské kompozici.

Mancera Roses & Chocolate – hluboká, lahodná a delikátní květinová ovocná gurmánská vůně pro všechny romantiky a milovníky čokolády.

ManceraGreedy Pink Roses and Chocolate parfémovaná voda unisex

1×
120 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: MCR0175