Mancera Blue Aoud parfémovaná voda unisex

Mancera Blue Aoud parfémovaná voda unisex
Mancera Blue Aoud parfémovaná voda unisex
120 ml

Kód: MCR0158 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Mancera Blue Aoud
Složení

Blue Aoud je orientální dřevitá vůně pro ženy a muže od francouzské značky nikových (niche) parfémů Mancera, jejíž vůně jsou vyráběny ze vzácných a luxusních ingrediencí a na základě inspirace stylem Art Deco. Parfémovaná voda Mancera Blue Aoud byla stejně jako ostatní vůně značky vytvořena s cílem potěšit milovníky parfémů spojujících v sobě to nejlepší ze západního a orientálního stylu. Blue Aoud nabízí nesmírně zdařilou oudovou vůni s doteky svěžesti i smyslnosti.

S parfémovanou vodou Blue Aoud přinesla značka Mancera další ze svých mistrných vonných výtvorů na téma oudové vůně. Se svým svěžím a pikantním otevřením, jemně živoucím srdcem a vzácným smyslným základem je vůně Mancera Blue Aoud současně vzdušná, živoucí i svůdná. Výrazná aromatická stránka propůjčuje celkovému aroma nesmírně poutavý dotek a společně s mistrně vyváženou kompozicí činí z parfémované vody  Blue Aoud další důkaz kreativity a umu mistrů parfumérství, působících pod taktovkou značky Mancera.

Vonná kompozice Mancera Blue Aoud se v hlavě otevírá akordy černého pepře, hřebíčku, šafránu a svěžího estragonu. V srdci zavoní okvětní plátky růží a základ sestává z tónů vzácných orientálních dřev, smyslného světlého pižma, tak typického pro značku Mancera, a z ambrových a kožených not. Celkové aroma, mistrovsky propojující kořenité, dřevité, květinové, aromatické a smyslné pižmové stránky, je svěží, živoucí a smyslné. Mancera Blue Aoud dokonale splňuje cíl tvůrců být autory velmi západní značky s intenzitou a těmi nejlepšími ingrediencemi vlastními orientálním parfémům.

Parfémovanou vodu Mancera Blue Aoud ocení ženy a muži, kteří mají rádi originální orientální dřevité vůně, zejména ty s poutavými aromatickými stránkami. Získá si také každého, kdo dokáže ocenit skutečnou kvalitu a oslovuje ho koncept propojující moderní západní styl s tím nejlepším z Orientu. Blue Aoud se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svému nositeli poskytne nádherný pocit výjimečnosti a pomůže mu získat obdivnou pozornost okolí.

Kromě úchvatných vůní zaujmou všechny parfémy značky Mancera také svým naprosto luxusním balením. Flakon Blue Aoud ve stylu inspirovaném Art Deco nadchne čistým designem a uzávěrem v atraktivní, lesklé zlatavé barvě. Doplňuje ho dokonale sladěná, taktéž zlatavá krabička. Vyzkoušejte parfémovanou vodu od luxusní francouzské značky a zamilujte se do vůně spojující západní styl s tím nejlepším z Orientu.

Mancera Blue Aoud – svěží, živoucí a smyslná orientální dřevitá vůně s poutavou aromatickou stránkou.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
šafrán, estragon, kmín, černý pepř
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kůže, orientální dřevité tóny, bílé pižmo, ambra
Druh vůně
orientální, kořenitá

O značce Mancera

Niche parfémy Mancera v sobě ukrývají kouzlo Orientu, pouště, slunce a neskonalého luxusu. V jejich složení naleznete ty nejvybranější drahé suroviny, jako je například agarové dřevo, pryskyřice, kůže a mnoho dalších. S parfémy Mancera se budete cítit velice luxusně a jedinečně.

Značka Mancera byla založena v roce 2008 v Paříži na popud jedné z největších distribučních společností Perského zálivu, Al Athar. Niche parfémy Mancera jsou tak speciálně vytvořené pro všechny milovníky výrazných orientálních vůní a arabské kultury. Kromě svého vytříbeného složení jsou niche parfémy Mancera také výjimečné svými luxusními flakony, které jsou zhotovené z mimořádně kvalitního skla. Dopřejte si pravý dotek luxusu a výjimečnosti s originálními niche parfémy Mancera!

Recenze Mancera Blue Aoud