Mancera Aoud Sparfémovaná voda pro ženy

Mancera Aoud S parfémovaná voda pro ženy
Mancera Aoud S parfémovaná voda pro ženy
120 ml

Kód: MCR0154 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Mancera Aoud S
Složení

Aoud S je květinová dřevitá pižmová vůně pro ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů Mancera, jejíž parfémy jsou vyráběny ze vzácných a luxusních ingrediencí a na základě inspirace stylem Art Deco. Parfémovaná voda Mancera Aoud S byla stejně jako ostatní vůně značky vytvořena s cílem potěšit milovníky parfémů spojujících v sobě to nejlepší ze západního a orientálního stylu. Aoud S za tímto účelem úchvatně propojuje dominantní akord dřeva oud s výrazným aspektem vůně kůže.

Jedna z hlavních vonných komponent parfémované vody Mancera Aoud S, dřevo stromu aquilárie, nazývané orlí dřevo, agarové dřevo, oud, aoud či (v arabštině) oudh, je úchvatná surovina s pryskyřičnatým aroma, nejdražší dřevo na světě, které se po staletí využívá pro výrobu kadidla a (zejména arabských) parfémů. Tato skutečně královská ingredience, označovaná někdy také jako „tekuté zlato“ nebo „dřevo bohů“, se v kompozici Aoud S objevuje ve spojení s květinovými a dalšími nápaditě zvolenými akordy.

Vonná kompozice Aoud S se v hlavě otevírá akordy bergamotu, hřebíčku a skořice. V srdci zavoní růže, fialka, ylang-ylang a jasmín a základ sestává z tónů světlého pižma, kůže a samozřejmě dominantního dřeva oud. Celkové aroma propojuje dřevité a kožené stránky s květinovými, smyslnými a pudrovitými aspekty. Mancera Aoud S dokonale splňuje cíl tvůrců být autory velmi západní značky s intenzitou a těmi nejlepšími ingrediencemi vlastními arabským parfémům.

Parfémovanou vodu Mancera Aoud S ocení ženy, které mají rády vůni dřeva oud v květinových kompozicích s poutavými doteky pižma a kůže. Získá si také každou dámu, která dokáže ocenit skutečnou kvalitu a oslovuje ji koncept propojující moderní západní styl s tím nejlepším z Orientu. Aoud S se hodí na den i na večer a to po celý rok. Své nositelce vždy dodá pocit výjimečnosti a dotek pravého luxusu.

Kromě úchvatných vůní zaujmou všechny parfémy značky Mancera také svým naprosto luxusním balením. Flakon Aoud S ve stylu inspirovaném Art Deco nadchne kvalitou materiálu a zdobným uzávěrem. Doplňuje ho zlatá krabička s atraktivní texturou vyznačující se příznačným designem značky. Vyzkoušejte parfémovanou vodu od luxusní francouzské značky a zamilujte se do vůně spojující západní styl s tím nejlepším z Orientu.

Mancera Aoud S – vůně dřeva oud v doprovodu květin, kůže, pižma a špetky koření.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
skořice, bergamot, hřebíček
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ylang-ylang, růže, fialka, jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kůže, agarové dřevo, pižmo
Druh vůně
květinová, dřevitá

Napsali jsme o Mancera Aoud S
Články

O značce Mancera

Niche parfémy Mancera v sobě ukrývají kouzlo Orientu, pouště, slunce a neskonalého luxusu. V jejich složení naleznete ty nejvybranější drahé suroviny, jako je například agarové dřevo, pryskyřice, kůže a mnoho dalších. S parfémy Mancera se budete cítit velice luxusně a jedinečně.

Značka Mancera byla založena v roce 2008 v Paříži na popud jedné z největších distribučních společností Perského zálivu, Al Athar. Niche parfémy Mancera jsou tak speciálně vytvořené pro všechny milovníky výrazných orientálních vůní a arabské kultury. Kromě svého vytříbeného složení jsou niche parfémy Mancera také výjimečné svými luxusními flakony, které jsou zhotovené z mimořádně kvalitního skla. Dopřejte si pravý dotek luxusu a výjimečnosti s originálními niche parfémy Mancera!

Recenze Mancera Aoud S