Přejít na hlavní obsah
Mancera Amber Fever parfémovaná voda unisex
Mancera Amber Fever parfémovaná voda unisex
Mancera Amber Fever parfémovaná voda unisex
Hlava
karamel, whisky, tonka fazole, lískový ořech
Srdce
okvětní plátky růže, indický jasmín, fialka
Základ
ambra, bílé pižmo, týkové dřevo, dubový mech
Druh vůnědřevitá, gurmánská

Některé vůně jsou lehké a nenápadné, jiné vás zahalí jako luxusní oblek nebo večerní róba. Unisex parfémovaná voda Mancera Amber Fever rozhodně patří do té druhé kategorie. Její smyslné a hypnotické aroma z vás udělá hvězdu večera, na kterou se nebude dát zapomenout. Nechte se okouzlit touto ambrovou vůní s bohatými dřevitými akordy.

  • ambrová vůně s bohatými dřevitými akordy
  • smyslná parfémovaná voda z roku 2019
  • vhodná pro muže i ženy a pro každodenní nošení

Složení vůně
Tato vůně vás hned ze začátku uhrane svým čarovným úvodem, ve kterém se perou o nadvládu bohaté, hřejivě medové aroma whisky a krémově sladký karamel. Tuto kombinaci dotvářejí aromatické tóny lískového oříšku a fazolí tonka. Srdce vůně je jako opulentní kytice, jíž dominují sladce svěží okvětní plátky růže, jasmín a fialka. Parfémovaná voda graduje gurmánskou směsicí bílého pižma, týkového dřeva, hřejivé ambry a lehce nahořklého dubového mechu.

Příběh vůně
Parfémovaná voda pro muže i ženy Mancera Amber Fever byla představena v roce 2019 a její nenápadný, avšak nesmírně elegantní zlatavý flakón v sobě skrývá záplavu smyslných vůní. Jak napovídá název, tato vůně je jako spalující horečka, z níž se nebudete chtít vymanit.

ManceraAmber Fever parfémovaná voda unisex

1×
3 479
Výhodněji o 41%
120 ml
2 050

Skladem | 1 708,33 / 100 ml, vč. DPH | Kód: JHG01831
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes