Makeup Trading Schmink Set 53 Teile Exclusivekosmetická sada I.

4×
Makeup Trading Schmink Set 53 Teile Exclusive kosmetická sada I.
Makeup Trading Schmink Set 53 Teile Exclusive kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: MUT0034 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: 24 x Oční stíny (60 g) + 5 x Tvářenka (22,5 g) + 9 x Lesk na rty (18 g) + 2 x Pudr (5 g) + Řasenka (3 ml) + Oční linky (3 ml) + Tužka na oči (0,9 g) + 2 x Aplikátor + 2 x Štětec + Hřebínek + Kazeta na dekorativní kosmetiku 19 cm x 11 cm x 4 cm

Popis produktu Makeup Trading Schmink Set 53 Teile Exclusive

Popis:
Exkluzivní kosmetická sada Makeup Trading obsahuje padesát tři různých líčidel, kosmetických doplňků a aplikátorů. Výběr z celkem dvaceti čtyř různých barev očních stínů zaručuje nepřeberné množství jejich kombinací a jistotu, že vám nikdy nedojdou nápady s jejich mícháním.
V sadě Makeup Trading najdete také devět odstínů lesků na rty, pět různých tónů tvářenek a dva odstíny pudru. Samozřejmostí je i rtěnka, tužka na oči a oční linky. Nechybí ani zabudované velké zrcátko, hřeben a kompletní sada aplikátorů na oční stíny, pudr, tvářenku i rtěnku. Zkrátka vše, co potřebujete k perfektnímu nalíčení, najdete na jednom místě a navíc v praktickém balení vhodném třeba i na cesty.

O značce Makeup Trading

Kosmetika Makeup Trading | Makeup Trading je výrobcem kvalitní dekorativní kosmetiky pestrých odstínů. Kosmetika je dermatologicky testována. Velkou výhodou je nízká cena produktů. S krásnými paletami a líčením Make up Trading můžete měnit styl svého líčení každý den.

Recenze Makeup Trading Schmink Set 53 Teile Exclusive