Makeup Revolution Ultra Pro Glow

paleta rozjasňovačů

Makeup Revolution Ultra Pro Glow paleta rozjasňovačů
Makeup Revolution Ultra Pro Glow paleta rozjasňovačů
Makeup Revolution Ultra Pro Glow paleta rozjasňovačů
20 g
280

Kód: MUR3463 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra úterý 13. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra úterý 13. 11. 2018
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si produkty značky Makeup Revolution alespoň za 699 Kč a jako dárek dostanete Mystery bag plný skvělého líčení v hodnotě 1000 Kč.
Makeup Revolution Ultra Pro Glow
20 g | 280

Popis kosmetiky Makeup Revolution Ultra Pro Glow

Paletka rozjasňovačů Makeup Revolution Ultra Pro Glow kombinuje 8 nádherných a přirozených tónů pro dokonale svěží a projasněnou pleť.

Vlastnosti:

  • škála tónů vyhoví všem odstínům pleti
  • matnější odstíny docílí přirozeného vzhledu pleti
  • zářivější odstíny dokonale projasní pleť a dodají svěží vzhled
  • růžové tóny nabídnou přirozený, mladistvý vzhled
  • zlatavé tóny zajistí efekt zdravého opálení a projasnění

Jak aplikovat:
Naneste pomocí středního štětce či houbičkového aplikátoru na místa, která chcete projasnit, a která přirozeně odrážejí světo, jako lícní kosti nebo střed nosu. Růžové tóny naneste na lícní kosti. Nejsvětlejší tóny naneste pod obočí, na okraj lícních a spánkových kostí a do středu nosu. Tmavé tóny naneste pod lícní kosti a po okraji tváře pro intenzivnější kontury a definici.

O značce Makeup Revolution

Makeup Revolution přináší absolutní revoluci v oblasti líčení! Tato londýnská kosmetická značka nabízí vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupnou dekorativní kosmetiku, která vás zcela nadchne. Makeup Revolution se stala populární značkou zejména díky svým luxusním paletkám očních stínů, které nabízejí vysoce pigmentované pestré stíny všech barev. V sortimentu značky naleznete i další, mimořádně kvalitní dekorativní kosmetiku, jako jsou rtěnky, make-up, tvářenky, pudry nebo štětce.

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution vás také zaujme svým originálním a zároveň praktickým designem produktů, který si naprosto zamilujete. S luxusní značkou Makeup Revolution dodáte svému líčení skutečnou originalitu a styl. Makeup Revolution vám dokáže, že i vysoká kvalita může být každému dostupná.