Makeup Revolution Ultra Metals Go

cestovní štětce na oči

Makeup Revolution Ultra Metals Go cestovní štětce na oči
Makeup Revolution Ultra Metals Go cestovní štětce na oči
Makeup Revolution Ultra Metals Go cestovní štětce na oči
4 ks
389

Kód: MUR3646 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: štětec na oční stíny + štětec na stínování + štětec na oční linky + oválný štětec na oční stíny

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Makeup Revolution Ultra Metals Go
4 ks | 389

Popis kosmetiky Makeup Revolution Ultra Metals Go

Sada štětců Makeup Revolution Ultra Metals Go umožní dokonalé líčení očí, a díky praktickému balení v elegantní pouzdru i na cestách.

Vlastnosti:

  • 4 štětce různých velikostí pro dokonalé líčení
  • jemné štětinky precizně nalíčí a nezdráždí oční víčka
  • praktické balení je vhodné na cesty
  • štětce se snadno udržují a čistí

Jak aplikovat:
Naneste na štětec produkt a rozetřete po očním víčku. Pro precizní nános volte drobnější štětce. Pro rozetření do ztracena použijte největší štětec.
Pro zachování kvality štětin a hygienické čistoty štětce pravidelně čistěte, například s MAKEUP REVOLUTION Pro Hygiene antibakteriálním čističem na štětce.

O značce Makeup Revolution

Makeup Revolution přináší absolutní revoluci v oblasti líčení! Tato londýnská kosmetická značka nabízí vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupnou dekorativní kosmetiku, která vás zcela nadchne. Makeup Revolution se stala populární značkou zejména díky svým luxusním paletkám očních stínů, které nabízejí vysoce pigmentované pestré stíny všech barev. V sortimentu značky naleznete i další, mimořádně kvalitní dekorativní kosmetiku, jako jsou rtěnky, make-up, tvářenky, pudry nebo štětce.

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution vás také zaujme svým originálním a zároveň praktickým designem produktů, který si naprosto zamilujete. S luxusní značkou Makeup Revolution dodáte svému líčení skutečnou originalitu a styl. Makeup Revolution vám dokáže, že i vysoká kvalita může být každému dostupná.