Makeup Revolution Ultra Metals Go

cestovní štětce na oči

Makeup Revolution Ultra Metals Go cestovní štětce na oči
Makeup Revolution Ultra Metals Go cestovní štětce na oči
4 ks
389

Kód: MUR3646 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: štětec na oční stíny + štětec na stínování + štětec na oční linky + oválný štětec na oční stíny

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Makeup Revolution Ultra Metals Go
4 ks | 389

Popis produktu Makeup Revolution Ultra Metals Go

Sada štětců Makeup Revolution Ultra Metals Go umožní dokonalé líčení očí, a díky praktickému balení v elegantní pouzdru i na cestách.

Vlastnosti:

  • 4 štětce různých velikostí pro dokonalé líčení
  • jemné štětinky precizně nalíčí a nezdráždí oční víčka
  • praktické balení je vhodné na cesty
  • štětce se snadno udržují a čistí

Jak aplikovat:
Naneste na štětec produkt a rozetřete po očním víčku. Pro precizní nános volte drobnější štětce. Pro rozetření do ztracena použijte největší štětec.
Pro zachování kvality štětin a hygienické čistoty štětce pravidelně čistěte, například s MAKEUP REVOLUTION Pro Hygiene antibakteriálním čističem na štětce.

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!