Makeup Revolution Ultra Cream Contour paleta na kontury obličeje

23×
Makeup Revolution Ultra Cream Contour paleta na kontury obličeje
Makeup Revolution Ultra Cream Contour paleta na kontury obličeje
13 g

Kód: MUR3236 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Makeup Revolution Ultra Cream Contour
Vlastnosti

Popis:
S paletou na kontury obličeje Makeup Revolution Ultra Cream Contour dosáhnete hvězdného vzhledu velmi snadno. Několik světlých odstínu zkrášlí vaše kontury a vyzvedne jejich jedinečnost, zatímco tmavší tóny šikovně skryjí nedostatky pleti. Paletka na kontury obličeje Makeup Revolution Ultra Cream Contour je díky své extrémně krémové konzistenci velmi příjemná a přirozená.

Účinky:

  • rozjasňuje
  • konturuje
  • kryje nedostatky pleti
  • paletka má ultra krémovou konzistenci

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Světlejší odstíny aplikujte na partie obličeje, které chcete zvýraznit a tmavší odstíny nanášejte na oblasti, které chcete zúžit nebo zamaskovat a potlačit.

Vlastnosti

Odstín
bílý, hnědý, nude, žlutý
Konzistence
krém
Typ pleti
pro všechny typy pleti

Napsali jsme o Makeup Revolution Ultra Cream Contour
Články

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!

Recenze Makeup Revolution Ultra Cream Contour23