Makeup Revolution Ultra Bronze

paleta na kontury obličeje

1×
Makeup Revolution Ultra Bronze paleta na kontury obličeje
13 g

Kód: MUR3389 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakékoliv produkty značky Makeup Revolution alespoň za 249 Kč a jako dárek si můžete v košíku vybrat z několika rozjasňovačů.
Makeup Revolution Ultra Bronze
13 g

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Makeup Revolution Ultra Bronze

Paletka bronzerů Makeup Revolution Ultra Bronze v sobě kombinuje 8 odstínů pro dokonale opálený a přirozený vzhled pleti.

Vlastnosti:

  • bronzové tóny dodají pleti opálený vzhled
  • textura se snadno nanáší a splyne s pletí
  • tóny je možné kombinovat pro dokonale přirozený výsledek
  • praktické zrcátko umožní aplikaci či úpravu kdekoliv

Jak aplikovat:
Naneste pomocí většího štětce na lícní kosti, po okraji čela a na místa, kam po opálení přirozeně padá stín pro definovaný vzhled.

O značce Makeup Revolution

Makeup Revolution přináší absolutní revoluci v oblasti líčení! Tato londýnská kosmetická značka nabízí vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupnou dekorativní kosmetiku, která vás zcela nadchne. Makeup Revolution se stala populární značkou zejména díky svým luxusním paletkám očních stínů, které nabízejí vysoce pigmentované pestré stíny všech barev. V sortimentu značky naleznete i další, mimořádně kvalitní dekorativní kosmetiku, jako jsou rtěnky, make-up, tvářenky, pudry nebo štětce.

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution vás také zaujme svým originálním a zároveň praktickým designem produktů, který si naprosto zamilujete. S luxusní značkou Makeup Revolution dodáte svému líčení skutečnou originalitu a styl. Makeup Revolution vám dokáže, že i vysoká kvalita může být každému dostupná.