Makeup Revolution The Brow Sculpting dárková sada (pro ženy)

Makeup Revolution The Brow Sculpting dárková sada (pro ženy)
Makeup Revolution The Brow Sculpting dárková sada (pro ženy)

Kód: MUR09822 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Soap Styler fixační vosk na obočí + paleta pro líčení obočí + transparentní fixační gel + tužka na obočí + sada na obočí 3 ks

Popis Makeup Revolution The Brow Sculpting
Vlastnosti

Jasně definované a upravené obočí je naprostým základem každého povedeného make-up looku. Sada na obočí Revolution The Brow Sculpting obsahuje vše, co potřebujete do roku 2021 pro perfektní obočí. Objevte nejprodávánější produkty, s nimiž bude vaše obočí vždy zvýrazněné, dokonale tvarované a fixované po celý den.

Sada obsahuje:

  • paletka stínů na obočí
  • transparentní fixační gel
  • fixační vosk na obočí Soap Styler
  • tužka na obočí
  • štěteček a kartáček na obočí
  • pinzeta

Vlastnosti

Typ sady
dárková sada
Barva
hnědá

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!

Recenze Makeup Revolution The Brow Sculpting