Makeup Revolution Strobe rozjasňovač

2×
Makeup Revolution Strobe rozjasňovač
Makeup Revolution Strobe rozjasňovač
odstín Rejuvenate 7.5 g

Kód: MUR3570 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Makeup Revolution Strobe
Vlastnosti

Popis:
Rozjasňovač Makeup Revolution Strobe je světlý pudr, který rozptýlí světlo dopadající na vaši tvář, a tím bude vaše pleť působit přirozeným a rozjasněným dojmem.

Jak aplikovat:
Rozjasňovač můžete nanášet namokro nebo nasucho pro různou intenzitu.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Efekt
rozjasňující

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!

Recenze Makeup Revolution Strobe2