Makeup Revolution Shimmer Brick

bronzer a rozjasňovač 2 v 1

Makeup Revolution Shimmer Brick bronzer a rozjasňovač 2 v 1
Makeup Revolution Shimmer Brick bronzer a rozjasňovač 2 v 1
Makeup Revolution Shimmer Brick bronzer a rozjasňovač 2 v 1
odstín Bronze Kiss 7 g
98

Kód: MUR3726 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Makeup Revolution Shimmer Brick
odstín Bronze Kiss 7 g | 98

Popis kosmetiky Makeup Revolution Shimmer Brick

Popis:
Pomocí bronzeru a rozjasňovače 2 v 1 od britské značky Makeup Revolution svou pleť rozzáříte a dodáte jí jemně opálený nádech zároveň. Tato multifunkční paletka vám bude skvělým pomocníkem každý den, kdy budete toužit po přirozeném opálení i mimo slunečné letní období.

Kompaktní balení se skvěle hodí do jakékoli kosmetické taštičky a je ideální i na cestování.

Účinky:

  • dodává pleti zdravě opálenou barvu
  • rozjasňuje
  • prozařuje

Jak aplikovat:
Můžete smíchat štětcem všechny barevné pruhy dohromady pro docílení efektu třpytivého opálení, anebo použít jednotlivé barvy zvlášť – od nejsvětlejší pro rozjasnění po nejtmavší k bronzování pleti.

O značce Makeup Revolution

Makeup Revolution přináší absolutní revoluci v oblasti líčení! Tato londýnská kosmetická značka nabízí vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupnou dekorativní kosmetiku, která vás zcela nadchne. Makeup Revolution se stala populární značkou zejména díky svým luxusním paletkám očních stínů, které nabízejí vysoce pigmentované pestré stíny všech barev. V sortimentu značky naleznete i další, mimořádně kvalitní dekorativní kosmetiku, jako jsou rtěnky, make-up, tvářenky, pudry nebo štětce.

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution vás také zaujme svým originálním a zároveň praktickým designem produktů, který si naprosto zamilujete. S luxusní značkou Makeup Revolution dodáte svému líčení skutečnou originalitu a styl. Makeup Revolution vám dokáže, že i vysoká kvalita může být každému dostupná.