Makeup Revolution Pro Precision Brushsada štětců na oči

Makeup Revolution Pro Precision Brush sada štětců na oči
Makeup Revolution Pro Precision Brush sada štětců na oči
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: MUR3399 | Skladem

Sada obsahuje: štětěc na oční stíny oválný + štětec na oční stíny kulatý se špičkou + štětec na oční linky 

1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 30. 3. 2020

Popis produktu Makeup Revolution Pro Precision Brush

Sada štětců na líčení Makeup Revolution Pro Precision Brush vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!

Recenze Makeup Revolution Pro Precision Brush