Makeup Revolution Pro Hygienečisticí sprej na štětce

1×
Makeup Revolution Pro Hygiene čisticí sprej na štětce
Makeup Revolution Pro Hygiene čisticí sprej na štětce
200 ml

Kód: MUR2860 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte kosmetiku Makeup Revolution nad 349 Kč a jako dárek od nás získáte paletku očních stínů. Vyberte si v košíku z několika variant.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Makeup Revolution Pro Hygiene

Antibakteriální čisticí sprej na štětce Makeup Revolution Pro Hygiene je speciálně vyvinut tak, aby zajistil perfektní hygienu vašich štětců.

Tento vysoce účinný sprej okamžitě štětce čistí a tím prodlužuje jejich životnost. Zajistěte si nejen bezchybné, ale také hygienické líčení se speciálním čisticím sprejem Makeup Revolution Pro Hygiene!

Vlastnosti:

  • čistí štětce a desinfikuje je
  • prodlužuje životnost štětců
  • ideální pro ochranu mezi jednotlivými aplikacemi

Jak aplikovat:
Sprej nastříkejte na štětec, jemně otřete štětinky čistou tkaninou a odstraňte tak usazený make-up dokud není štětec čistý. Štětec nechejte volně uschnout na vzduchu, neoplachujte.

Napsali jsme o Makeup Revolution Pro Hygiene
Články

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!

Recenze Makeup Revolution Pro Hygiene