Makeup RevolutionPro Hygiene čisticí sprej na štětce

1×
Makeup Revolution Pro Hygiene čisticí sprej na štětce
Makeup Revolution Pro Hygiene čisticí sprej na štětce
200 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: MUR2860

Antibakteriální čisticí sprej na štětce Makeup Revolution Pro Hygiene je speciálně vyvinut tak, aby zajistil perfektní hygienu vašich štětců.

Tento vysoce účinný sprej okamžitě štětce čistí a tím prodlužuje jejich životnost. Zajistěte si nejen bezchybné, ale také hygienické líčení se speciálním čisticím sprejem Makeup Revolution Pro Hygiene!

Vlastnosti:

  • čistí štětce a desinfikuje je
  • prodlužuje životnost štětců
  • ideální pro ochranu mezi jednotlivými aplikacemi

Jak aplikovat:
Sprej nastříkejte na štětec, jemně otřete štětinky čistou tkaninou a odstraňte tak usazený make-up dokud není štětec čistý. Štětec nechejte volně uschnout na vzduchu, neoplachujte.

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!