Makeup Revolution Pride multilíčidlo líčidlo na rty a tváře

Makeup Revolution Pride multilíčidlo líčidlo na rty a tváře
Makeup Revolution Pride multilíčidlo líčidlo na rty a tváře
16 g

Kód: MUR08015 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Makeup Revolution Pride
Vlastnosti

Popusťte uzdu své kreativitě a vyjádřete svobodně svou osobnost, vnitřní přesvědčení nebo životní postoj. Multifunkční paletka líčidel na tvář Makeup Revolution Pride nabízí široké duhové spektrum barev. 8 výrazných originálních odstínů můžete libovolně kombinovat a použít je na celý obličej.

Stíny navíc využijete nejen k vytvoření jedinečného Pride looku, ale i na výrazné líčení pro další příležitosti i všední dny.

Vlastnosti:

  • vznikla k příležitosti Pride pochodů 2019
  • 8 krémových odstínů pro kreativní make-up
  • vhodné k použití na celý obličej
  • díky vysoké pigmentaci zaručuje intenzivní líčení
  • dlouhotrvající výdrž barev
  • vegan friendly produkt

Jak aplikovat:
Stíny nanášejte na obličej pomocí prstů, štětečkem nebo pěnovým aplikátorem.

Vlastnosti

Odstín
bílý, černý, fialový, modrý, zelený, červený, oranžový, žlutý
Efekt
speciální

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!

Recenze Makeup Revolution Pride