I Heart Revolution Slogan Palette

paleta očních stínů + podkladová báze

1×
I Heart Revolution Slogan Palette paleta očních stínů + podkladová báze
I Heart Revolution Slogan Palette paleta očních stínů + podkladová báze
odstín #Selfie 9 g

Kód: MUR3354 | Toto zboží není momentálně k dispozici
I Heart Revolution Slogan Palette
odstín #Selfie 9 g

Popis produktu I Heart Revolution Slogan Palette

Paletka očních stínů I Heart Revolution obsahuje kombinaci 10 matných i třpytivých stínů od nejsvětlejších po nejtmavší tóny pro denní i noční look, a primer pod oční stíny pro dokonalé přilnutí a maximální výdrž stínů.

Vlastnosti:

  • kombinuje matné i třpytivé stíny pro nespočet looků
  • světlé tóny spolu s tmavými umožní kouřové líčení
  • přiložený aplikátor usnadní precizní aplikaci
  • primer připraví víčko na nános stínů a prodlouží výdrž

Jak aplikovat:
Na čisté suché víčko naneste primer pro hydrataci a vyhlazení povrchu víčka.

Po nanesení primeru aplikujte stíny pomocí houbičkového aplikátoru či oblíbeného štětce. Pro dosažení efektu kouřových očí postupujte od nejsvětlejšího tónu ve vnitřním koutku oka přes střední až po nejtmavší ve vnějším kouktu oka těsně pod obočím.

/div>

O značce I Heart Revolution

Kosmetika I Heart Revolution je snem každého milovníka make-upu a sladkostí. Zářivé barvy, roztomilé obaly, nejžhavější trendy ze světa krásy, ale zároveň vysoká kvalita a cenová dostupnost – tato kosmetická cukrátka zkrátka nelze nemilovat.

I Heart Revolution čerpá z téměř 30leté zkušenosti v kosmetickém průmyslu své mateřské značky Makeup Revolution London. Rychleji než jiní reaguje na aktuální dění v beauty světě a vytváří tak revoluční produkty, které každým detailem dokazují nadšení i profesionalitu svých tvůrců.

Pokud tedy patříte mezi skutečné make-up nadšence, neměla by ve vaší sbírce chybět minimálně legendární paletka I Heart Revolution Chocolate nebo ikonický srdíčkový rozjasňovač. Nebojte se v make-upu projevit svou vášeň a dodejte svému líčení styl!