Makeup Revolution I ♥ Makeup Mermaids Forever

sada mini štetců

1×
Makeup Revolution I ♥ Makeup Mermaids Forever sada mini štetců
Makeup Revolution I ♥ Makeup Mermaids Forever sada mini štetců
3 ks

Kód: MUR3220 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: štětec na tvářenku + štětec na oční stíny + štětec na rty

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Makeup Revolution I ♥ Makeup Mermaids Forever
3 ks

Popis produktu Makeup Revolution I ♥ Makeup Mermaids Forever

Sada štětců na líčení Makeup Revolution I ¦ Makeup Mermaids Forever vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!