Makeup Revolution Euphoria Bare

multifunkční paleta se zrcátkem a aplikátorem

Makeup Revolution Euphoria Bare multifunkční paleta se zrcátkem a aplikátorem
Makeup Revolution Euphoria Bare multifunkční paleta se zrcátkem a aplikátorem
18 g

Kód: MUR3393 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Paleta obsahuje: 6x oční stíny + 1x rozjasňovač + 1x tvářenka + 1x bronzer  

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Makeup Revolution Euphoria Bare
18 g

Popis produktu Makeup Revolution Euphoria Bare

Multifunkční líčící paletka se zrcátkem a aplikátorem Makeup Revolution Euphoria Bare obsahuje oční stíny i konturovací tóny pro dokonalé a snadné líčení.

Vlastnosti:

  • 6 odstínů očních stínů vykouzlí denní i noční líčení
  • 3 stíny vykonturují tvář
  • praktické zrcátko umožní aplikaci či úpravu kdekoliv
  • přiložený aplikátor usnadní precizní aplikaci očních stínů

Jak aplikovat:
Oční stíny naneste pomocí přiloženého aplikátoru, oblíbeného štětce či prstů na oční víčka. Pro dosažení efektu kouřových očí postupujte od nejsvětlejšího tónu ve vnitřním koutku oka přes střední až po nejtmavší ve vnějším kouktu oka těsně pod obočím.
Odstíny pro konturaci tváře naneste pomocí středního štětce či houbičkového aplikátoru. Tmavým tónem dodejte tváři kontury pod lícními kostmi, po okraji tváře a nosu. Světlým tónem rozjasněte tvář tam, kde přirozeně odráží světlo, jako lícní kosti, střed nosu či čelo. Růžovým tónem dodejte tvářím zdravý a svěží vzhled.

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!