Makeup RevolutionAmazing voděodolné oční linky

8×
Makeup Revolution Amazing voděodolné oční linky
Makeup Revolution Amazing voděodolné oční linky
odstín Black 3 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: MUR2915

Popis:
Dodejte vašim očím tajemnost a uhrančivost s voděodolnými očními linkami Revolution Amazing Eyeliner. Oční linky dodají vaším očím intenzivní barvu, která vydrží po celý den. Nanášení tekutých očních linek nebylo nikdy jednodušší. Revoluční tekuté oční linky dodají očím na intenzitě, protože černá nebyla ještě nikdy černější. Voděodolnost nabízí tekutým očním linkám nový rozměr. Už se nemusíte bát vlhkosti, potu a ani slz. Oční linky Revolution Amazing Eyeliner budou držet pevně na svém místě. Běžte si třeba zacvičit, už se nemusíte odličovat ze strachu z rozmazání. Buďte krásná po celý den, nejen na pár hodin!

Účinky:

  • voděodolné
  • výrazný černý pigment
  • aplikátor je ve tvaru silikonové špičky
  • precizní nalíčení
  • tenké linky

Složení:

  • ultra černé pigmenty

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Aplikátor umožňuje snadné a především přesné nanášení očních linek k vytvoření požadovaného efektu. Tekuté oční linky jsou obohaceny o rychleschnoucí formuli, která vám zaručí stoprocentní efekt bez šmouh a špinění. Aplikujte od vnitřního koutku oka k vnějšímu, nebo použijte váš obvyklý styl nalíčení pomocí linek.

Vlastnosti

Odstín
černý
Konzistence
fluid
Efekt
voděodolný

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!