530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

SophDoesNails pro MAKEUP REVOLUTION

Britskou youtuberku Sophie známou jako SophDoesNails můžete pravidelně vídat ve videích Makeup Revolution. Vrcholem této spolupráce je kolekce paletek očních stínů a rozjasňovačů.

Paletka očních stínů nabízí pestrou škálu od neutrálních až po odstíny modrých, fialových a zelených stínů s matným nebo třpytivým finišem, se kterými vytvoříte denní i večerní líčení. Celý look prozáříte jedním z nádherných rozjasňovačů v bílých, zlatých, růžových nebo broskvových tónech.

celý text skrýt text

o značce makeup revolution

Makeup Revolution přináší absolutní revoluci v oblasti líčení! Tato londýnská kosmetická značka nabízí vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupnou dekorativní kosmetiku, která vás zcela nadchne. Makeup Revolution se stala populární značkou zejména díky svým luxusním paletkám očních stínů, které nabízejí vysoce pigmentované pestré stíny všech barev. V sortimentu značky naleznete i další, mimořádně kvalitní dekorativní kosmetiku, jako jsou rtěnky, make-up, tvářenky, pudry nebo štětce.
Dekorativní kosmetika Makeup Revolution vás také zaujme svým originálním a zároveň praktickým designem produktů, který si naprosto zamilujete. S luxusní značkou Makeup Revolution dodáte svému líčení skutečnou originalitu a styl. Makeup Revolution vám dokáže, že i vysoká kvalita může být každému dostupná.

celý text skrýt text

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

Kolekce

Zobrazit další …

Řazeno od nejlevnějších Od nejdražších Podle značky A-Z Podle prodejů

12 3 10

12 3 4 5 10 Zobrazit další Nahoru