SophDoesNails pro Makeup Revolution

Britskou youtuberku Sophie známou jako SophDoesNails můžete pravidelně vídat ve videích Makeup Revolution. Vrcholem této spolupráce je kolekce paletek očních stínů a rozjasňovačů.

Paletka očních stínů nabízí pestrou škálu od neutrálních až po odstíny modrých, fialových a zelených stínů s matným nebo třpytivým finišem, se kterými vytvoříte denní i večerní líčení. Celý look prozáříte jedním z nádherných rozjasňovačů v bílých, zlatých, růžových nebo broskvových tónech.

celý text skrýt text

o značce makeup revolution

Makeup Revolution přináší absolutní revoluci v oblasti líčení a make-upu! Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!

celý text skrýt text

Máte vybráno

  • Makeup Revolution
  • Face Quad

Otevřít filtr Sbalit filtr