Majda Bekkali Mon Nom Est Rougeparfémovaná voda tester unisex

1×
Majda Bekkali Mon Nom Est Rouge parfémovaná voda tester unisex 120 ml
Majda Bekkali Mon Nom Est Rouge parfémovaná voda tester unisex 120 ml
parfémovaná voda tester unisex 120 ml

Kód: MBK0022 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Majda Bekkali Mon Nom Est Rouge
Složení

Parfémovaná voda Majda Bekkali Mon Nom Est Rouge ztělesňuje touhu, živočišnou vášeň a vzrušující atmosféru svádění.

  • kořeněná vůně s orientálním nádechem
  • vhodná pro muže i pro ženy
  • k nošení na společenské události

Složení vůně 
Mon Nom Est Rouge se skládá z pikantních a kořeněných tónů. Otevírá se intenzivní kombinací růžového pepře, citronu a aldehydu. Po chvíli pak přechází do ještě opojnější polohy, které nebudete moci odolat. Ucítíte podmanivý akord skořice, sladké vanilky a tabáku, který vás zcela zaplaví blahem. S touto parfémovanou vodou nikdy nebudete součástí davu. Naopak budete vyčnívat po celé hodiny.  

Příběh vůně
Mon Nom Est Rouge je inspirována pocity vášně. Je návyková, okouzlující, neustále se měnící a chvilkami dokonce skandální. Na trh byla uvedena na trh v roce 2012.  

Složení

Druh vůně
květinová

O značce Majda Bekkali

Francouzskou značku luxusních vůní založila v roce 2010 v Paříži Majda Bekkali uvedením prvních dvou vůní na trh. Jedinečnost a nezapomenutelnost jejích aroma je výsledkem spolupráce se známými parfuméři.
Majda Bekkali se zaměřila nejen na kvalitu vůní, ale také na design flakonů. Za tím účelem oslovila francouzskou sochařku Claude Justamonovou, pod jejímž vedením vznikly unikátní díla. Celý název značky proto také zní Majda Bekkali - Collection Sculptures Olfactives.
Jedinečnost luxusních vůní s originálními flakony obdivují zákazníci mnoha zemí světa jako umělecká díla a výjimkou nejsou ani sběratelé, kteří vlastní celé kolekce. Křišťálová víčka později doplnila řada víček dřevěných od španělské firmy Pujolasos, specialisty na dřevěné obaly pro nejrůznější kosmetické produkty. Buďte i vy jedineční s luxusními niche vůněmi Majda Bekkali!

Recenze Majda Bekkali Mon Nom Est Rouge